Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mam 20 lat i nie moge sie...

czy cos ze mna jest nie tak?alkohol na mnie nie dziala?

Polecane posty

Gość mam 20 lat i nie moge sie...

Mam dzisiaj dola chcialam sie upic zeby odreagowac,od 4 godzin pije i nie moge sie upic:O koncze juz 6 piwo (6%) i nic nie czuje,nie jestem gruba ,zaznaczam o po to bo slyszalam gdzies ze osoby przy tuszy wolniej sie upijaja,ja mam 175 cm wzrostu i waze 54 kg i nie wiem o co chodzi,rzadko pije,i zawsze tak jest ale dzisiaj to juz koszmar:/ los mi robi na zlosc,bo juz nie wiem co powiedziec,ktos ma sprawdzony przepis jak sie szybciej upic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKFWOK
niektorzy tak maja od tasiemca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od piwa to biceps boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiemiec nie trawi
alkoholu, kretynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwe544
jak dla mnie to trochę dziwnę. Ja jak wypiję dwa moce tak ok 7.9% to czuje jazdę i nachodzą mnie takie fajne myśli; relaksuję się. picię piwa uspokaja nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickonicko2010
widocznie masz genetycznie mocną głowę,wiele osób które w zawodach szybko odpadają pod stół może ci pozazdroscic ... http://tnij.org/nokautolejek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco jest , wszystko wypociłas :D Ja tez jestem drobniutka a głowe mam mocniejszą od mojego faceta który ma 185 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 20 lat i nie moge sie...
nie mam zadnego tasiemca,glowa mnie tylko czuje zaczyna bolec i robie sie senna a tak to nic,jak wypije ze 4 setki to dopiero zaczyna wirowac mi glowie,jak czasem znajomym o tym opowiadam to mi nie wierza:O bo mowia ze zdrowy chlop by padl przy takiej ilosci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghghgh
pewwnie pijesz piwo bezalkoholowe . Poza tym napisalas ze pijesz 4 godziny - to dlugo . W organizmie masz dwa razy mniej promili niz gdybys wypila te 6 piw w ciagu 2 godzin . Im dluzej sie pije tym mniej promili .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwe544
coś mi się wydaję że kłamiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaldi
masz rację, dziwna sprawa, już rozprawiczyłem 6 browarów i nic :( a mam jeszcze siedem sztuk, może po meczu coś poczuję , czyli jakieś procenty a do tej pory czuję się świetnie :) a może w butelkach zamiast piwa jest woda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwe544
a no właśnie ja wypijam te dwa mocne 7.9 % w około 45min i wtedy czuje wirowanie w głowie. Zawaliste uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghghgh
nastepnym prazem sprobuj wypic 6 piw w ciagu 2 godzin . Gwarantuje ze bedziesz czula sie pijana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 20 lat i nie moge sie...
nie wiem czy glowe,tez tak slyszalam ale czy to dobrze...kaca tez zadnego rano nie mam a tak jak mowie ze dopiero zaczyna mnie cos lapac po 4 setkach,czasem mi wstyd szczegolnie przy facetach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwe544
no własnie ja jak piję to jedno po driugim z krótkimi przerwami...ale potem jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaldi
chyba przez ten upał brak reakcji na procenty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwe544
no ale w upale reakcja powina być chyba większa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 20 lat i nie moge sie...
piwa dzisiaj wyjatkowo bo tylko to bylo w domu,a i tak ich nie lubie wiec dlatego to tak dlugo idzie,ze dwa lyki wezme i juz mnie skreca,nie lubie tego smaku,wole czysta z jakims sokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghghgh
6 piw na 4 godziny to nie jest tak duzo raczej srednio ale 6 piw wypite w ciagu godziny to jest duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwe544
nie chcę mi się wierzyć żeby kilka mocnych piw nikogo nie ruszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwe544
wystarczy dwa mocne 7.9% w jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaldi
lekarze radzą aby dużo pić w czasie upałów, więc skoczę do sklepu kupić trochę więcej i może coś mocniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 20 lat i nie moge sie...
ja tez zaraz wychodze po pol,jak szalec to szalec,glowa mnie tylko boli od tego piwa i jesc mi sie chce a po czystej tak nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghghgh
ja preferuje lecha . MOje ulubione piwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwe544
a ja mocnego: piasta i tatrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghghgh
6 piw i jeszcze wodke? To chyba bedzie zgon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego tu zazdroscic? ze musi tyle kasy na upicie wydać? :P:P:P a tak na serio to sobie moze zmieszaj wódke z tym piwem.. a najlepiej winem. zgon murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwe544
no własnie nie tak dawno mi ktoś opowiadał taką historę jak jacyś facet zalożył się że wypije ileś piw i zmarł; coś mu tam pękło w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 20 lat i nie moge sie...
nie bedzie zgonu,juz pare razy tak pilam podczas wieczoru,np 2 piwa i potem setka,z kwadrans przerwy potem jedno piwo,ze dwie setki,potem czasem znowu piwo,raz tez byla whisky z czysta i sokiem pomidorowym i tez nic nie bylo,nawet kaca nie mialam tak wiem ze zaraz ktos sie znajdzie i powie ze to sciema,nie zdziwi mnie to bo juz nie raz to slyszalam,nie pisze tego po to zeby sie chwalic bo nie ma czym,wrecz sie tym wstydze,po prostu chce wiedziec dlaczego moje znajome odplywaja po 2,3 piwach a ja jestem jak facet:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 20 lat i nie moge sie...
oczywiscie dla wyjasnienia bo ktos moze zle zorzumiec,whisky potem pilam czysta z sokiem pomidorowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×