Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ya1979

Inside Synactive - opinie

Polecane posty

Gość ya1979

Proszę o opinie na temat tych kosmetyków. Pani w aptece bardzo polecała, ale ciekawa jestem waszych opinii. Zależy mi przede wszystkim na linii po 30. roku życia, bo chyba powinnam już takich zacząć używać, a ja wciąż jadę na kosmetykach dla 20-latek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_Eye_38
Ja kożystam od jakiegoś czasu z tych kremów. Poleciła mi je pani w aptece. początkowo nie byłam zbyt skora do kupna bo wcześniej o nich nie słyszałam. Jednak kupiłam synactive 30+ i jestem zadowolona, bo pomaga mi - a bałam się o skutki gdyż moja skóra jest dośc sucha. mam też produkt do demakijażu. Wcześniej stosowałam produktów innych firm ale mi nie pomagały (może ze względu na suchą skórę). W każdym razie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Kinia3
O to super. Miałam zamiar kupić sobie coś po oczy ;) Używa któraś z Was kosmetyku przeciw zmarszczkom pod oczami z tej serii? Bardzo proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_Eye_35
Ja używałam kremu ujędrniającego Synactive 30+, ale myśle iż ten na zmarszczki pod oczmi będzie równie dobry. Jednak mimo wszystko wiele zależy od skóry. Ja sobię chwale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koissla
Od niedawna mam, ale pewnie dlugo sie z nim nie rozstanę. Przychyle sie do pozytywnych opinii. Skora ożywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka1111
Czy wypada kupić koleżance na imieniny krem na zmarszczki? Ona zawsze żałuje pieniędzy. Nie chcę jednak jej urazić. Chwalicie tu niejaki Synactiv, czy to jest drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_Edeye_35
Karinko, jak najbardziej możesz kupić koleżance krem na zmarszczki, myślę że się nie obrazi. Co do synactivu to poleciła mi go pani w aptece i ja płaciłam chyba ok 50 złotych ale nie pamiętam dokładnie, proponuje sprawdzić w aptece internetowej albo w aptece w twoim mieście. Jeżeli uważasz że to za mało na prezent to możesz dokupić coś jeszcze z tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_Eye_35
Karinko, jak najbardziej możesz kupić koleżance krem na zmarszczki, myślę że się nie obrazi. Co do synactivu to poleciła mi go pani w aptece i ja płaciłam chyba ok 50 złotych ale nie pamiętam dokładnie, proponuje sprawdzić w aptece internetowej albo w aptece w twoim mieście. Jeżeli uważasz że to za mało na prezent to możesz dokupić coś jeszcze z tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka11
Dzięki za odpowiedź:) Myślę, że cena jest dobra, bo w gronie znajomych staramy się obdarowywać nie zobowiązująco, żeby nikt nie miał zmartwienia, jeśli nie będzie się w stanie odwdzięczyć. Zapytam w aptece o ten Synactiv. Ewentualnie jakieś czekoladki dokupię. No chyba, że rzeczywiście z tej serii jakis niedrogi drobiazg mi w aptece polecą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paribari
To najlepszy krem, jaki dla mnie pojawił się ostatnio, poważnie - ciągle miałam problem z kremami zwłaszcza pod oczy, bo większość mnie uczulała. A ten okazał się naprawdę świetny i skóra od razu jest taka trochę rozświetlona, także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masima37
Dołączam sie do głosów na tak. Wprawdzie uzywam go od niedawna, ale zrobił większe postępy niż pozostałe francuskie kremy przez lata. Worki pod oczami powolutku odchodzą w zapomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×