Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on142

wylize cipke krasnystaw

Polecane posty

Gość on142

wylize jakiejś pani cipke i nie tylko jestem z krasnystawu są jakieś propozycje? Zapraszam liczę na stale dyskretne spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzi091
??? Ja mam wilgotna ale się wstydzę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on142
nie wstydz się to trzeba robić delikatnie i skromnie po kilku minutach będziesz już śmiała i pół godziny ostrego lizania ośmieli cie zupełnie hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on142
dziecko co ty wiesz o życiu erotycznym idź do piaskownicy się bawić albo przejdz na forum jak robić babki z piasku jak takie istnieje przy okazji włącz sobie bajkę i popros mamę o kaszke w butelce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on142
napewno nie twoja nie lubię much!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty tatusiek nie pyszcz przez neta. Dodatkowo to chyba ty nic o tym nie wiesz o podrywie, kobietach skoro twe podboje są dzięki czatom i forum ;) no ale cóż pewnie twój falus na co drugim portalu randkowym dynda pod nickiem HotRoman49. Ale się uśmiałem Kolego ciesze się że dałeś się sprowokować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on142
wiesz leje na to pojechałem ci lepiej i to ty nie możesz się odgrysc więc odpalasz pana romana ty o takim choć by pomażyc marzyc możesz bo jesteś nompersonan jebata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha już mnie to nie śmieszy więc sobie darujmy a ty dzwon bo ci się w kolejke wpierdolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on142
wystarczy napisać głupi temat a ludzie piszą asz jaką to jestem inteligentna i wogóle.:( codzienie siedzą na tym portalu te same osoby codzienie rzucają te same hasła to jest mdlę a podszywacze robią swoje nara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on142
napisałem tylko temat podszywacze piszą za innych jak tu się zapytać prosić o radę czy co kolwiek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×