Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siezastanawiam

czy to normalne że męzczyzna nic mi nie kupuje

Polecane posty

Gość niebieskooki-blondas nl
wiesz ile tu sobie krzyczą za czekolade? 3,60!!! - cholera, to wygląda na moje poczucie humoru :D lubię go :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jem 1/4 z tego a płacimy po równo, lub płace tylko ja" ale to niesprawiedliwe :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, moze go z abardzo przyzywczailam do płacenia za nas, tylko, zeby nie wyjsc na materialistke." ale jakie to ma znaczenie? czy to ważne ... kochacie sie i to najwazniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
tak, ale samo kochanie nie wystarczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie sobie tam
siezastanawiam, "ale samo kochanie nie wystarczy ." - to "samo kochanie" brzmi jak "samokochanie" czyli takie kochanie bez udziału drugiej strony. I tak właśnie to, co Ty nazywasz związkiem, postrzegam. SIE ZASTANÓW.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
Regres - lubisz sobie poironizowac na forum? ale zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz za chłopa sknere
przegnaj gnoja! Jak taki skąpy jest! Chłopa powinien płacić w restauracji i powinien kupować prezenty. Jak tego nie robi jest ciotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz za chłopa sknere
najgorsze jak baba musi płacić i kupować prazęty a dziad nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
ostatnio tez tak o nim pomyślałam - ze ciota z niego, na serio. W najbliższym czasie musze z nim o tym wszytskim porozmaiwac, chociaż wiem, ze to moze nic nie zmienic. Bo jak chłopak z natury nie ma gestu, to nie mozna tego wycwiczyc. Tak uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskala
to odzwyczaj go teraz.zobaczysz jak się zdziwi jak znikną 5 daniowe obiadki i prezenty bez okazji.a na ur lub imieniny zerwij dla niego kwiatki.na pewno się ucieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale samo kochanie nie wystarczy .' w twoim przypadku musi ci wystarczyć tylko tyle :) przeciez nie chcesz nic zmieniać... Regres - lubisz sobie poironizowac na forum? ale zabawa" tak jak ty uwielbiasz sie użalać ;) Każdy ma jakiegoś bzika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
! Chłopa powinien płacić w restauracji i powinien kupować prezenty. Jak tego nie robi jest ciotą" blachą zawiało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
jak sie ma problem, to trzeba sie pouzalać, zeby potem znależc rozwiązanie. Bo ja nie jestem taka sprytna jak Ty, zeby miec na kzady problem rozwiązanie od zaraz. Musze sie pouzalac. Nie wiem, moze tez jestem ciotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooki-blondas nl
! Chłopa powinien płacić w restauracji i powinien kupować prezenty. Jak tego nie robi jest ciotą" blachą zawiało :P To raczej metaliczny dźwięk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie sobie tam
siezastanawiam, MOŻEMY SIĘ ZSTANAWIAĆ, POWAŻNIE WYPOWIADAĆ, ŻARTOWAĆ CZY IRONIZOWAĆ. Jedno jest pewne: z tym kimś kogo nazywasz swoim chłopakiem tak bardzo różnisz się wrażliwością czy oczekiwaniami, że nie wróży to NICZEGO DOBREGO. Może być tylko gorzej. SIE ZASTANÓW.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najbliższym czasie musze z nim o tym wszytskim porozmaiwac," cos zaczynasz rozumieć :D myslałem za załapiesz to na 5 podstronie poszło ci szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
Regres - ja chyba juz Ciebie rozumiem. Jestes jednym z tych, co nie dają prezencików i nie rozpieszczają kobiet. I dlatego masz problem z tym tematem i dlatego mi dogryzasz. Dla Ciebie kobieta rozpieszczana przez męzczyzne jest blachą - hehe. Biedne to w ch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cie rozumiem.tu chodzi o takie malutkie gesty...ostatnio caly dzien straaszny upal.ja skonczylam szybciej drobne prace,bo w taki upal mozna oszalec.siedzialam i ogladalam mecz.zimny napoj,drzwi otwarte,liczylam na jakis wiatr.moj facet od rana zapiernicz,jeszcze cos tam sie popsulo i biedaczek oddal do mechanika,potem o 21 pojechal odebrac i mial montowac do zdaje sie 23.przyjechal od mechanika,wszedl na gore i przyniosl mi loda:D to bylo po prostu mily gest,lod moze za 2zl,ale w taki dzien to zmilowanie:) zrobilo mi sie cieplo na sercu,ze biedny musi napierniczac w ten upal,a jeszcze o lodzie dla mnie pomyslal:) i wlasnie o to co chyba chodzi,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem z czym masz problem. regres i to nie jest kwestia ciągłego obdarowywania jej, ale potrzeba docenienia poprzez skromny upominek bez okazji:) sama też to kiedyś przerabiałam, po czasie facet sam zaczął dawać coś z siebie. Zdarza mus się jednak zapomnieć kupić mi coś na urodziny np...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes jednym z tych, co nie dają prezencików i nie rozpieszczają kobiet." nie dalej jak wczoraj rozpiesciłem swoja kobietę miała 3 orgazmy pod rząd ... nie kupiłem jej nic , a była wniebowzieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko....
Nie bedziesz szczesliwa z tym facetem, on sie nie zmieni. Albo musisz znalezc innego, albo wegetuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bedziesz szczesliwa z tym facetem, on sie nie zmieni" on nie,ale zmian może dokonać autorka :) z tym małym ale że ona tutaj przyszła tylko sie wyżalić ;) a to robi wielką różnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
tak, prszyłam sie wyżalić, i co z tego? jeszcze raz to powtórzysz, czy jak/ Zresztą, czy Ty nie masz czegoś do roboty, ze śledzisz ten topik tak zawzięcie? SPodobal Ci sie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobito poszukaj bogatszego
bo jak on ma tobie kupować prezenty, jak nie ma za co, to jest wasz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko....
Dziewczyno Wy nie pasujecie do siebie, tak to widze. Najlepiej gdybys byla z kims o takim samym statusie materialnym jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
ale mi nie chodzi o PREZENTY, tylko o prezenty, albo nawet o prezenciki. Wiem, ze nie ma góry pieniędzy, ale od małego podarunku nie zbiednieje, a poza tym, ja sie umiem rewanżowac. i nawet bym chciała miec za co sie rewanzowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, prszyłam sie wyżalić, i co z tego? " dobrze ze sie rozumiemy w temacie:D słuchamy dalej ... każda rada jest niemile widziana ... dawaj , dawaj słuchamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
a Ty sie zakochujeszz tylko w takich o równym statusie? Myslisz, ze ja sobie kalkulacje robie/ czy mi sie opłaca zakochac, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi nie chodzi o PREZENTY, tylko o prezenty" rozumie to ktoś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×