Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siezastanawiam

czy to normalne że męzczyzna nic mi nie kupuje

Polecane posty

Gość autorko....
Ile Ty masz lat? Jak tak Ci to przeszkadza, to powiedz mu to, bo duszenie tego w sobie niczego nie zmieni, jak chcesz koniecznie z nim byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiesz?' nie :) CAPS LOCK ci sie właczył przez pomyłke? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
mam 24 lata, i pisałam juz wczesniej, ze próbowałam dawać jakies sygnały i znaki. ale mimo wzytsko i tak ja płaciłam w większości przypadków. Ze 2 razy on zapłacił w całości. I to dlatego, ze np nie miał drobiejszych a głupio mu było rozmieniac, tak zebysmy zaplacili po polowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze próbowałam dawać jakies sygnały i znaki." dodaj dla ścisłosci ze telepatyczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
no to wytłumaczę - napisałam PREZENTY z caps lockiem zeby zaznaczyc, ze nie oczekuje czegoś nadzwyczajnego, a następnie napisałam, ze chodzi mi o "prezenty", czyli coś o wiele mniejszego kalibru jeszcze raz wytłumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
nie, nie telepatyczne, tylko wyraźnie mu powiedziałam kiedys przy okazji, ze dziewczyna nie oznacza wirów w portfelu, no chyba, ze jest zwykła naciągaczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] RegresJestes jednym z tych, co nie dają prezencików i nie rozpieszczają kobiet."nie dalej jak wczoraj rozpiesciłem swoja kobietęmiała 3 orgazmy pod rząd ...nie kupiłem jej nic , a była wniebowzietaBiedaczka musiała udawać aż 3 orgazmy :( Regres wyluzuj trochę, bo wszyscy tu padną na zawał od twojej zgryźliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
no a jesli chodzi o te orgazmy, to jest takie powiedzenie, ze "krowa która dużo ryczy, mało mleka daje". w Twoim wypadku w takim razie mozna mówic jedynie o orgazmach, a nie o ORGAZMACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zażegnajcie ten bezsensowny spór :) Po co się kłócić w taką pogodę? Heeee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regres został ogłoszony
NAJWIĘKSZA SKNERA NA KAFE w jednym topików.:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedna strona i moja wypowiedz z pierwszej strony sie sprawdzi :) niereformowalny model :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedaczka musiała udawać aż 3 orgazmy " co lepiej :) szybko usnęła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego on pisze w takich topa
i wkurza :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaClara
Mnie najbardziel wkurzalo,ze moj chlopak nie zabieral mnie nigdy na jakies wakacje,czy chocby na weekend.. Wszyscy sobie gdzies jezdzili,a u niego szczytem mozliwosci bylo wyjscie na piwo we 2. Nie dawal mi nic nawet na urodziny. Dodam,ze wcale nie bylo u niego zle z kasa,a wrecz przeciwnie,mial duzo pieniedzy. Ja staralam sie zawsze ladnie wygladac,nigdy nie oczekiwalam,zeby kupowal mi ciuchy bo zle bym sie z tym czula..ale chociaz kwiatek..raz na jakis czas.. W koncu z nim zerwalam. Oczywiscie,nie tylko z tego powodu,bo zlozylo sie na to szereg innych okolicznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
Tak? naprawde został ogłoszony największą sknerą??? ha ha To dlatego tak tu wariuje, az mu pewnie gul urósł, jak sie dowiedział, ze kobietę nalezy rozpieszczac małymi prezencikami a nie orgazmami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Twoim wypadku w takim razie mozna mówic jedynie o orgazmach, a nie o ORGAZMACH. " na marginesie pytanie ... czy chłopakowi tez mówisz DUżYMI literami;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę został mianowany
SKNERĄ w topiku o największych sknerskich tekstach facetów ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
ja sobie mysle, ze jest jakis sposób, zeby mojego P. przekonac do kupowania mi małych drobiazgów i musze to zrobic szybko, bo jak sobie pomysle, ze miałby nam dołozyc na dom, to az nie moge tego pojąć. Sama na ten dom zarobie za 50 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regres nie rozumie
że kobiety kochają prezenty, a seks to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regres :P Niech Ci laska zrobi dobry masaż to się odstresujesz :P Coś mi cyka za oknem, zapewne konik polny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to Pawel to uciekaj najdal
ej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
nie nie mówie do niego wielkimi literami, ale na gg i w sms [pisze czasem, a co masz z tym problem? masz awers to wielkich liter? boisz sie ich? durny jestes jak nie wiem co, i do tego sknera hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeblelle
twój facet się nie zmieni ani teraz ani po ślubie jeżeli bardzo chcesz z nim być to ukróć płacenie, jak ci zaproponuje obiad to powiedz, że możesz iść ale nie masz pieniędzy, albo odpowiedz coś w stylu "czekolady za 3,60" w sytuacji z kolegą to bym otwarcie powiedziała "zapraszasz mnie a potem kasy nie masz?" zrób mu obciach, przestań płacić, kupować, nadskakiwać obawiam się, że koleś nie zbiera na pierścionek z brylantem i po ślubie też ty będziesz głównym żywicielem rodziny a on się od czasu do czasu dorzuci, albo każdy rachunek będzie do podziału na dwóje: za prąd, wodę, pieluchy dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha To dlatego tak tu wariuje, az mu pewnie gul urósł," to nie gul :) to śmiech :D że istnieją tak niereformowalne egzemplarze jak ty ;) ale hol, hola zapedzilismy sie troche zboczyliśmy nie myl ze ZBOCZYLISMY ( po twojemu) z tematu .. dawaj dalej .... co tam jeszcze ci zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
regres - fajny jestes :D durny ale fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
nie uciekne od niego, bo ogólnie wszytsko z nim ok, opórcz tego jednego - ze mnie nie rozpieszcza. Ale mysle, ze da sie to jakos naprawic, i macie racje - musze ksonczyc z tym płaceniem, po prostu niegdzie nie bede wychodzic z nim. Chyba, ze sam zaprononuje, wtedy bedzie płacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty jestes mloda i glupia
a propos twoich pytan - jak se poscielesz tak sie wyspisz - twoj wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli on oczekuje tego, ze to ty masz więcej wydawać na niego niż on na ciebie to zastanów się. Miałam takiego pasożyta. Niby mnie kochał, ale tak naprawdę kochał tylko to, ze nie musi wydawac ni grosza będąc ze mną. Mieszkanie, opłaty, jedzenie, prezenty: to było po mojej stronie. Skąd wiem, ze kcohał tylko moją kasę? Wyprowadzając się zabrał z domu WSZYSTKO co wartościowe (chyba, ze było to moje panieńskie), a co kupione było przeze mnie lub moją rodzinę w trakcie trwania małżeństwa. Część rzeczy odzyskałam, talerze, pościel itp, bo zostawił mieszkanie ogołocone i nie dało się w nim mieszkać. Ostatni raz odezwał się do mnie jak brał ode mnie kasę z podziału majątku. Od tego czasu nie istnieję dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płać za niego do końca życia
;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwniaczka to niech placi i
siedzi z nim do smierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×