Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siezastanawiam

czy to normalne że męzczyzna nic mi nie kupuje

Polecane posty

Gość AGNIESZKA Warsz.
Chyba ze chcesz miec faceta takiego jak regres , ktory mysli ze utrzyma rodzine orgazmami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsidedoWn
kobito masz 24 lata i podnosisz larum, ze facet nie kupuje Ci batonikow? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
ale to juz sie kilka razy zdarzyło, ze w towarzystwie zapłaciłam za nas, i pare razy to było ponad 100 zł. On był włsnie z tego zadwowolony i przed kolegami wyszedł na super gostka - kurde ten to potrafi. Jeden z nich powiedział, ze P. ma zaje...iscie ze mną. jak wyciągałam pieniadze mysląam ze sie dorzuci ale tylko otworzyl portfel, zobaczył cos tam i schował do kieszeni. pewnie jakbym nie zaczeła tych pieniedzy wyciagac to by zaplacił,ale ja tak nie umiem. zle bym sie czuła, wolałabym, zebysmy zaplacili po połowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie sobie tam
AGNIESZKA Warsz., moja droga PRZETLENIONA koleżanko. Czy nie dostrzegasz też oczywistej oczywistości, że JA i TY nie weźmiemy wspólnego kredytu. Podobnie jak ten gościu wspólnie ze swoją koleżanką. I to pomimo tego, że nawet zna ją lepiej niż ja Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIESZKA Warsz.
Glupia jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIESZKA Warsz.
Takie sobie tam , widac ze nie umiesz czytac miedzy wierszami, ale coz nie bede sie pastwic nad slabszymi intelektualnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsidedoWn
a czy nie mozesz mu powiedziec, ze bedziecie placic pol na pol??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisiamisia
Znam jednego takiego typa, taki jamnik smutny srodze, wlecze jaja po podlodze, ciągle mu wszystko za drogie, za niepotrzebne, szkoda czasu, szkoda sił, szkoda pieniedzy. Jak byla jeszcze na studiach jakas impreza i pytałam, czy idzie, to mi zrobił wykład, ze jak pójdzie, to wyda na siebie 30 zł, bedzie musiał zabrac dziewczyne, to kolejne 30 zł i jakieś tam jeszcze bzdury i szkoda mu tej stówki. No jasne, nie ma to jak sie kisic w akademiku. Żeby to raz sie zdarzylo - ale to była jego życiowa filozofia - szkoda wszystkiego. Ja myśle, że on doskonale wie, ze ty bys chciała czasem doś dostać, ale on po prostu nie chce ci niczego sponsorować. Stąd te jego ciągłe gadki o jego wydatkach. Jak ci wyskoczy z urlopem, to powiedz, że masz wydatki - kredyt tyle, szkoła tyle, to tyle, tamto tyle i nie masz kasy. Jemu sie chyba wydaje, ze ty pływasz w pieniadzach. I nie kupuj mu żadnych słodyczy, dlaczego miałabys to robić? A dostajesz choc na urodziny jakieś prezenty czy tez gówno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie sobie tam
AGNIESZKA Warsz., "nie bede sie pastwic nad slabszymi intelektualnie" To wytłumacz tym słabszym intelektualnie, dlaczego dziewczyna biega za chłopakiem, gotuje mu obiady, kupuje prezenciki, sponsoruje wspólne wyjścia a on nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
ja tam jakos specjalnie nie obchodze urodzin, ale dostałam od niego jakis drobny prezencik, slodycze. Mi nie chodzi o urodziny, bo tu wypada dac cos tam. Mi juz bardziej chodzi o przyszłość, bo widze, ze bedzie ciezko mi cokolwiek w nim zmienic w tej kewstii nawet jak bedzie zarabiał mniej. I to samo jest z imprezami - nie, do klubu nie, bo wydamy na wjazd, bo trzeba bedzie piwo kupic. I czasme sobie mysle, no trudno, to mu postawie. Ale za momencik przychodzi refleksja, ze to chyba nie jest w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
nawet jak bedzie zarabiał wiecej miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIESZKA Warsz.
Taki sobie tam - bo koles jest zupelnie jak ty regres. Czyli skapa parowa:D I nie wyzywaj dziewczyny, bo sam byś chciał mieć taka co cie sponsoruje. Oswiece cie: orgazmami nic nie zdzialasz, bo kazdy facet to potrafi, czyli jestes latwy do wymiany skoro masz tylko jedna zalete:P Haha ale dla ciebie orgazm jest najlepszy bo w koncu ZA DARMO:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisiamisia
To jest taki typ, ktory sie nie zepnie, zeby cos polepszyc, tylko będzie wymyslał, gdzie by tu przyoszczędzić, zeby tyle nie wydawać. Taki totalnie niedynamiczny, ospały wór. Jeśli z nim założysz rodzinę, to albo bedziecie klepac biedę, albo ty bedziesz musiala zapierdalac za dwóch. Bo on się zaszyje w tej swojej pracy, gdzie kiepsko zarabia, nigdy niczego nie zmieni, nigdy sie o nic nie upomni i tak bedzi e wegetował. Nie bedzie dla niego ważne, zebyście sobie mogli pozwolic na to, na tamto, zeby dzieci mogły uczyc sie grać na instrumentach, jezyków, zeby zobaczyy swiat, tylko bedzie siedział na bujaczku i patrzył w sufit, bo to mu wystarczy do szczęścia. Ja ci życzę, żebyscie sie rozstali i zebys pozała kogos, kto bedzie miał radość życia, bedzie chciał czerpac z życia i stawial sobie wysoko poprzeczkę. Ciebie to też zmotywuje. A z tym twoim to sie bedziesz tylko kisić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsidedoWn
Czyli on ogolnie jest skapy. Myslalam, ze skapi wydatkow na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie sobie tam
"jest, wychowany dobrze" a więc "nie obchodze urodzin, ale dostałam od niego jakis drobny prezencik, slodycze". "Mi juz bardziej chodzi o przyszłość" - czy masz pojęcie o tym jak on widzi swoją przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działka za miastem
kupowanie drobiazgów to nic złego, za mnie facet płaci w restauracji itp. może on nie ma kasy albo zwyczajnie jest sknerą i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już 6 podstrona ... a autorka nadal swoje :D robię poprawkę ... ok 15.00 daje że bedzie ok 9 stron :D nadal bedzie źle i niefajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka dobrze gadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie sobie tam
pisiamisia, "To jest taki typ, ktory ..... tylko będzie wymyslał, gdzie by tu przyoszczędzić, zeby tyle nie wydawać" dopóki nie trafi na tą właściwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
no dobra, Regres, a co ja mam po ilus tam stronach dojsc do przekonanaia, ze jednak wcal enie jest tak źle? i mam wrecz powiedziec, ze ok, teraz juz jest zaj...iście? czy co? bo nie rozumiem po co liczysz te strony/ to jakas zabawa jest? czy statystyki? widac,z e przesiadujesz tu milion godzin bo wiesz kiedy, na której stronie sie problem wyjasniia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oswiece cie: orgazmami nic nie zdzialasz, bo kazdy facet to potrafi, czyli jestes latwy do wymiany skoro masz tylko jedna zalete" nie znasz sie ... nie jesteś mną ... skąd możesz wiedziec co czuje i co robię a poza tym to co z ciebie za kobietą która non stop przesiaduje na babskim forum ... :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIESZKA Warsz.
Nie sluchaj regresa- wogole go zlewaj. Bo to dusigrosz, na kazdym topiku dowodzi o słusznosci skapstwa. Nie jeden topik juz rozwalil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka to jego sponsor
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
najgorze jest połączenie "zalet" faceta - jak Regres, który nie dość, ze nie daje kobiecie prezentów (bo nie ma kasy) to jeszcze opowiada jaki jest w łózku. Tylko opowiada. Nie chce nic mówic, ale to połaczenie to zwykła ciota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, Regres, a co ja mam po ilus tam stronach dojsc do przekonanaia, ze jednak wcal enie jest tak źle? " chcesz zacząć od początku? OK ... ale najpierw się określ czy chcesz uzyskać radę co ze swoim problemem zrobić?... czy chcesz najzwyklej na świecie wyżalać sie snując nam opowiastki o 5 daniowych zestawach obiadowych które serwujesz i o browarach których twoj chłop nie stawia ci ci podczas pobytu w pubie ? OKREśL SIE ...( patrz pisze z dużej litery) bo nie rozumiem po co liczysz te strony/ to jakas zabawa jest? czy statystyki?" śledzę kiedy zaskoczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisiamisia
Olej regresa, jemu sie wydaje, ze jest kafeteryjnym doktorem housem i ma bardzo ciety dowcip, a jest zwykłym kiszonym ogórem, który nic nie osiagnął i juz nigdy nie osiągnie, wiec sie wymądrza na damskim forum. Nie, jak znajdzie właściwą, to i tak mu sie nic nie bedzie chcialo. Bo to taki typ safanduły, lenia i zgreda. Nic mu sie nie chce, nie ma motywacji, nie ma energii, nie ma niczego. Albo sie energię życiowa ma, albo sie nie ma. Nikt go zreszta przy autorce na łańcuchu nie trzyma, jak mu tak źle, moze odejsć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
dobra, przeraszam za to powyzej, troche sie wczułam a to przeciez tylko zwykłe forum. Juz tak nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie sobie tam
AGNIESZKA Warsz., "Nie sluchaj regresa" ani nikogo innego, kto Ci nie przytakuje. Słuchaj tylko TLENIONYCH agnieszekawarsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Regres, który nie dość, ze nie daje kobiecie prezentów (bo nie ma kasy) to jeszcze opowiada jaki jest w łózku. Tylko opowiada." a co mam ci puścić filmik? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej regresa," tez jestem za tym :) Upał dzisiaj jak diabli ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×