Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Karolina 6757

Jak się pozbyć ostudy, melasmy?

Polecane posty

Gość Zmijka76
Lasery i kremy wybielajace pomagaja na chwile. Moje plamy zeszly w 80% po przejsciu na diete bezzbozowa, bez cukrowa, bez nabialowa, czyli tzw. paleo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednazmiastaP
Polecam spróbować Iwostin Estetic Peeling z 12% kwasem glikolowym. Zauważalnie rozjaśnił mi duże plamy przebarwień. Trochę szczypie po nałożeniu ale ten dyskomfort jest warty efektu. Plamy całkowicie nie zniknęły ale są jaśniejsze na tyle że przykrywam je cienką warstwą podkładu. Dajcie mu trochę czasu, ja widoczne efekty zauważyłam po około 10 dniach, ale "nosze go" w każdej wolnej chwili kiedy jestem w domu i nie muszę wychodzić, wiec znacznie częściej niż zaleca producent. :P Oczywiście krem SPF 50+ każdego dnia, a czapka z daszkiem/kapelusz przy każdym wyjściu w pogodny dzień. Walka trwa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabellllllla
Mi pomogły zabiegi laserowe w klinice Dr Legrand w Krakowie. Melasma pojawiła się u mnie po ciąży. Żadne kremy, maści nie były skuteczne. Pani kosmetolog na konsultacji zaleciła mi laser Alma Harmony Pro Dye: Vl. Wykonałyśmy serie zabiegów tj.6 zabiegów , każdy co 4-5 tygodni i moje niechciane przebarwienia zniknęły. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Warr

ja miałam problem z melasma i to dość uciążliwyy, po ostatnich wakacjach na twarzy wyskoczyły mi ogromne zmiany - takich jeszcze w zyciu nie mialam- bardzo sie balam już nie tak o to jak wygladam, ale czy to nie jest juz jakiś stan chorobowy 😞 na szczęście znajoma przyjaciólki poleciła mi klinikę, w której to skutecnie leczą z wykorzystaniem preparatów medycznych. mialam serie z wykorzystaniem peelingu PRX T33 i nie ma slow, które opiszą efekty naprawdę ja jestem pod ogromnym wrazeniem. jeszcze dodadm bylam w klinice Estetica Nova i podejście osób tam pracujacych jest fantastyczne. wszystko od początku do końca wytłumaczyly, zbadały moja skórę i co najważniejsze dobrały skuteczny zabieg! jestem im mega wdzięczna teraz mam zadbaną skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

 

Polecam wykonanie peelingu węglowego w Instytucie Klinice Medycyny Estetycznej Instytut Zdrowia w Oświęcimiu dr Boczarskiej- Jedynak. Efekt fajnego oczyszczenia i bardziej elastycznej skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jesteśmy glupie

Ale się reklamujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2018 o 19:18, Gość Karolinahn napisał:

Rok temu wykonałam 10zabiegów laserem spectra, ktory kosztuje 100tys $. Łączny koszt mojego leczenia 2500zł. Niesustanne smarowanie spf50 , przyszło lato a wraz z nim ostuda. Ja odpuszczam moją walkę. Jak spectra nie pomogla to nic juz nie pomoże

 

Dokładnie tak jest. U niektórych osób po 10 lub kilkunastu zabiegów laserem plamy stały się dużo jaśniejsze ale potem i tak wróciły i to ciemniejsze dlatego nie ma sensu walczyć z ostudą (melasmą) i nabierać się na cudowne lasery po których plamy wracają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×