Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Karolina 6757

Jak się pozbyć ostudy, melasmy?

Polecane posty

Gość Karolina 6757

Macie jakiś sposób na pozbycie się ostudy? Tani i szybki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [spioch]
a co to jest ostuda????????? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [spioch]
juz wiem, ale to do dermatologa, nie na forum 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaaa30
kurcze mam ten sam problem od roku zrobiło mi sie to zaraz po porodzie stosowałam masci wybielające ale nie pomogły :-( niemam zbytnio kasy zeby stosowac cialge jakies drogie masci lub isc do kosmetyczki-choc nie wiem czy by pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaaa30
dermatolodzy to sami eksperymentuja na nas i przepisuja drogie masci ktore i tak nie nie pomagaja moze tu sa jakies dziewczyny ktore pozbyly sie tego probmelu i poweidz w jaki sposob to zrobiły Karolina 6757 fajnie ze założyłas taki temat a powiedz mi duze tego masz? w jakich miejscach i czy da sie ukryc pod makijazem ? ja nakladam weicej pudru to w sumie nie iwdac no ale bez podkladu ani rusz bo okropnie wygladam najweicej na czole i skronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaaa30
weszłam szybko na allegro zeby zobaczyc to o czym piszesz a tam nic nei ma na temat ostudy tylko ze leczy wątrobe wymienione kjest kikla schorzen ale o tym nie mam mowy a ty go bralas? czy tlyko słyszałas i jak sie to bierze? parzy i pije czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mam ten sam problem, po solarium wyszły mi plamy na czole, słyszałam ze latem nie wolno stosowac żadnych kremów wybielajacych, bo nie wolno po nich wystawiac buzi na słońce, a to latem jest niemożliwe :O używam pudru Vichy i on dobrze kryje te plamy ale chciałabym sie tego pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
branie leków na watrobe to bzdura, moja watroba jest na 100% zdrowa a plamy mam po solarium, nie mozna kazdemy z melasma proponowac leków na wątrobe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamuśka
To ci pomoże naprawdę. Ostuda jest często wynikiem złej pracy wątroby. Ja stosuję antykoncepcję i dlatego mam ostudę. A ostropest kupiłam po to, żeby chronić wątrobę przed skutkami antykoncepcji. Jak zaczęłam ją stosować to ostuda zaczęła znikać. Zaczęłam szukać w internecie info i znalazłam opinię, że ostropest likwiduje ostudę i przebarwienia. Mąż też stosuje ostropest razem ze mną i zniknęły u nas np. wzdęcia i problemy żołądkowe. Ja cię na nic nie naciągam. To jest tak tanie, że warto spróbować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaaa30
no ja tez mam chyba zdrowa wątrobe biore tabletki antykoncepcyjne i robilam badania próby wątrobowe i zawsze mialam OK mi sie to zrobiło po porodzie iwec sadze ze to na tle hormonalnym od słońca ale nie od watroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamuśka
OSTROPEST TO NIE LEK, to są nasionka podobne do ziaren zbóż. Ja tylko piszę, co mi pomogło. Mielę ziarenka w młynku i biorę codziennie 2 łyżeczki, zapijam wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaaa30
moja gin mi poweidziala ze to wlasnie od przyjomwania hormowno i przebywania nawet na chwile na słońcu wiec moze i to prawda moze warto sprobowac skoro toziołą to nie pwoeinny zaszkodzi a noz widelec pomoze ja jestem tak zdesperowana tym ze jescze dizs to zamowie na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaaa30
znalzałzam na allegro za 9,50zł juz z przesyłka ja zamawiam za takie pieniadze warto sporbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamuśka
Ja mam ostudę od EVRY a nie będę przecież rezygnowała z antykoncepcji. Mam nadzieję, że Wam też uda się pozbyć tej cholernej ostudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaaa30
nawet po 8,90zł widze tylko na ile mi starczy te 100g? bo ne wiem czy 1 opakowanie zamowic czy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja nie stosuje antykoncepcji hormonalnej a plamy mam :o tez spróbuje z tymi ziółkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamuśka
Ja kupuję na alegro 1 kg za 10 zł. Przesyłka jest kurierem więc biorę 2 kg. 100 Gram to się chyba nie bardzo opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamuśka
Czy ktoś jeszcze stosuje ostropest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaaa30
ja mialam isc do kosmetyczki zapytac czy da sie to jakos usunąć peelengiem czy inaczej chemicznie i ile by to kosztowało moze ktoraś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamuśka
Podobno laser jest najlepszy. Ale z ostropestem spróbuj- nie zaszkodzi. Profilaktycznie też można go przyjmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamuśka
Dziewczyny jeżeli Wam też to pomoże to dajcie znać. Mnie to pomogło i chciałam się tym z Wami podzielić. POWODZENIA:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaaa30
laser juz mialam kiedys na tradzik ale strasznie drogo bo 1 zabieg ok 40zł a trzeba ok 20 zeby dobrze było widac efekty weic to odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaaa30
do mamuśka-------------wielkie dzięi , ja napewno srpobuje dzwonilam wlasnie doapteki bo czasami na allegro liczac przesyłke w aptece wychodzi na to samo ale pani musi zadzwonic do hurtowni zapytac bo na stanie nie maja potem zadzwonie ejszce raz i zobaczymy po ile sa w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaaa30
widzialam aukcje tego sprzedawcy i jego komentarze u niego 26zł z przesyłka - drozej przesyłka bo kurier -poczta było by zapewnie taniej ale ja myslslam zeby wybórwac najpierw i kupic 0,5 kg z przesyłka za 18zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamuśka
Ok to gdzie kupisz to twoja sprawa. Napisz później jak się sprawdza u Ciebie. Ja zauważyłam efekty po ok. 2 tygodniach od zastosowania. Miłego Dnia :-) Muszę lecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaaa30
myślalam ze jeszcze któras sie wypowie ale widze ze dyskusja staneła kurcze tak sie zastanawiam czy ta ostuda to jest od watraby po stosowaniu tabletek anty czy od hormowow bo jesli od hormonow to czy ten ostropest ktory jest na watrobe pomoze Może jest tu jeszcze jakas kobieta ktora wyleczyla sie z tego paskudstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaaa30
podnosze moze sie któraś jeszcze wypowie i poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaaa30
no i nadl cisza chcialam sie zapytyac tej dziewczyny po jakim czasie zauwazyla ze to jej znika kupilam te ziola i pije od wczoraj, zobaczymy czy pomoga-oby oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeeee
piszcie czy to zielsko faktycznie ktorejs pomoglo, bo ja niestety tez w plamach po anty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSSARD pomocy!!!!! Napisz cos wiecej o tej cudownej masci! katarzyna-slota1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×