Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama szukajaca odpowiedzi

czy szczepicie na rotawirusa swoje pociechy

Polecane posty

Gość mama szukajaca odpowiedzi

jak w temacie, wlasnie za pare dni mam kolejne szczepienie i zastanawiam sie czy szczepic na rota. szczepionka jest droga a ja mam 2 bable wiec koszt tej serii to 5w1 - ok 120 zl i rota ok 320 zl i to wszystko razy 2 wiec robi sie dosc duzy koszt. i dlatego pytam czy wy doswiadczone mamusie szcepilycie na rota czy nie? dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama szukajaca odpowiedzi
może ktos jednak wyrazi swoją opinię, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hula hula
ja nie szczepiłam,ale nie sugeruj się opiniami, tylko podejmij decyzję jaka dla Ciebie najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mamusia
ja zaszczepiłam, mały jest zdrowy i silny, a ja spokojniejsza, choć czytałam dużo wypowiedzi, że ta szczepionka jest niepotrzebna. Nam doradziło kilku niezależnych lekarzy i nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dididididididdc
ja szczepiłam i nie żałuję, wokół dzieci miały jelitówkę a mój synek nie, oczywiście nie mam pewności czy to zasługo szczepiąki, ale przynajmniej to go omija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
NIE, mój pediatra mi wrecz zakazał, jest nowa szczepionka i dzieci które ja teraz dostaja sa na zasadzie króliczków doświadczalnych, na nich beda robic statystyki :O poza tym rotawirósów jest całe mnóstwo a szczepionka na kilka wiec mozesz zaszczepic a dziecko i tak zachoruje, poza tym powikłanie po tej szczepionce w postaci wgłobienia jelit jest dla mnie nie do przyjecia. NIGDY bym tego syfu moim dzieciom nie podała, moja 4 latka nigdy nie miała rotawirusa a szczepiona nie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama szukajaca odpowiedzi
dziekuje za wszystkie opinie. Moja 4 letnia corka nie byla szczepiona i jakos rewolucji nie bylo. I dlatego zastanawiam sie czy to ma sens, wolalabym na pneumokoki zaszczepic bo jakies takie grozniejsze mi sie wydaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja napewno teraz zaszczepie moje dziecko;) corki nie zaszczepilam i juz zlapala to paskudztwo, a przechodzila je strasznie oczywiscie w szpitalu a pozniej jeszcze raz w domu teraz jak urodze to napewno zaszczepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie szczepiłam. Poza tym wskazane jest zaszczepić najwcześniej do 6 miesiąca życia dziecka, nie później. Zresztą szczepionka nie chroni przed wszystkimi szczepami wirusa i mimo szczepienia dziecko może złapać to cholerstwo. Natomiast na pneumokoki i meningokoki już szczepiła będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karko1234
im więcej opinii usłyszysz tym bardziej nie będziesz wiedziała co robić, my też się tak zastanawialiśmy i raz było na tak, raz na nie...aż w końcu się zdecydowaliśmy bo jakby załapał tego wirusa to mielibyśmy do siebie pretensje, ale Ty sama musisz wiedzieć, ale jak Cię stać to polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×