Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak zapytam przyszła mamuśka

Tak zapytam się was

Polecane posty

Gość tak zapytam przyszła mamuśka

Czy lekkie kłucia brzucha w 16 tygodniu ciązy są normalne czy nie? Rano lekko pobolewał mnie brzuch ale później przeszło. Teraz lekko mnie zakuło w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zapytam przyszła mamuśka
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dididididididdc
jeśli cię to niepokoi to idź na usg albo podjedź na oddział zbada cię lekarz jak nie będzie potrzeby to przecież cię nie zostawią w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukłucia mogą wystąpić,pobolewanie hmm różnie to z nimi bywa,jak często pobolewa to zapytaj lekarza prowadzącego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Aleksandra
Jeżeli masz się niepokoić to idź do lekarza, na wszelki wypadek :) Ale... mnie całą ciążę pobolewał brzuch, taki widać mój "urok" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mamusia
te ukłucia i pobolewania to prawdopodobnie wynik rozciagania sie Twojej macicy , ale idź do lekarza i porozmawiaj z nim o tym, jak to mówią "strzeżonego Pan Bóg strzeże" :) ja przez całą swoja ciażę mocno cierpiałam właśnie z powodu bólu brzucha, potem ucisk na nerki i istna masakra :( nospą mogłam sie podrapac po tyłku bo nic nie dawała jak połykałam :) niektóre tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuuuulak76
ja tak mialam i bylo wszystko oki klucie i niekiedy pobolewanie wszystko sie zaczyna rozciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×