Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dormita

konkurs

Polecane posty

Gość paradissss
wiem wiem, ogladałam juz caly :D jutrro ide do sklepu bo akurat jest u nas, i wypytam pana o wszutsko moze maja jeszcze jakie znizki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
No to szybka jesteś :d Ja się zaraz biorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
Nie ma bata ja startuje w puli dla posiadaczy :) Nie trudne te zabytki przecież pierwsze to chyba Gandi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba maly chochlik ci sie wkradl bo pewnie chodzilo ci o Gaudiego? jesli tak to faktycznie nie trudne bo jego budowle sa bardzo charakterystyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zagralam juz,a le na razie bez skutku, ale moze wyniki po prostu nie beda tak szybko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisss
o nie jak to ? juz startujecie , to mam konkurencje:P ale wiesz co z tego ze zaczniesz teraz zaraz juz jak oni na koniec losuja ze wszytskich tych ktorzy dobrze odpowiedzieli, losuja zwyciezcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limetkaaa
jeny nawet nie wiem co to za budowla ale chyba beda prostsze co? no i tak sie zastanawiam czy mozna podejsc do tego konkursu kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
oh no tak chodziło o Gaudiego :) To jest chyba tak że z jednego adresu e mail można startować tylko raz. Poprawcie mnie jak się mylę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
Ale nam ułatwiłaś to już wiemy co obstawiać :) I tak na końcu zrobią losowanie 4 par zwycięzców bo w końcu tylko tyle wycieczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a korzystacie z pomocy przy graniu o kubek? czy udaje Wam się zapamiętywać kolekcje i dopasowywać płytki? Bo mi to ciężko idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
Ja mam chyba pamięć fotograficzną :) Nie sprawia mi to większej trudności :) Próbuj na pewno się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
Czyli mam mniej konkurentów do walki o wycieczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no o kubki trzeba zaczynac walke od razu bo codziennie losuja i mozna grac kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co ja zrozumialam to mozna grac tylko raz o wycieczke, w koncu masz tylko jeden paragon. a co napisaliscie o pieknie, ja bardzo lakonicznie, mam nadzieje, ze wystraczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limetkaaa jeny nawet nie wiem co to za budowla ale chyba beda prostsze co? no i tak sie zastanawiam czy mozna podejsc do tego konkursu kilka razy zerknij sobie w google na budowle Gaudiego, jak zobaczysz jedna to poznasz wszytskie jego autorstwa;) dasz rade odgadnac, nie ma limitu czasu, mozesz sie zapytac kogos w kryzysowej sytuacji:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limetkaaa
ja zrozumialam ze o wycieczke grasz raz, a o kubki mozesz probowc kilka razy. probowalam odgadnac nazwe kolekcji ale nie wiedzialam ;] budowli tez nie ale teraz juz zerknelam na fotki i kojarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limetkaaa
w sumie nie prosty ten konkurs jak sie wydaje ,bo w zalozeniu masz znac nazwe kolekcji a nie zerkac do innych zrodeł:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisss
dormita bo jak mozna opisac piekno? przeciez sie z tym trudza od kilku tysiecy lat :P ale chodzi o to zebys dała wodze fantazjom i opisała czym jest dla Ciebe piekno,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisss
poza tym w 160 słowach to tak srednio, chciałam napisac ze w 160 znakach to mi sie nawet sms nie miesci ale tam jest limit 160 słow;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
Faktycznie zbyt mało dali nam miejsca na opisanie piękna ale tak to przynajmniej będą same konkrety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no to jest akurat tyle żeby napisać coś konkretnego i nie zmęczyć nikogo kto to będzie czytał. Ja sądzę że to w sam raz w końcu to krótka wypowiedź a nie praca maturalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby bue praca maturalna, ale co byz tam napisała? bo ja nie mam zielonego pojecia:P oczywiscie jesli startujesz to nie pisz , bo moze wygrasz ale jak nie a masz jakis ciekawy pomysł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie lubie krotkie odpowiedzi na takie pytania, a wiec dla mnie 160 slow to, az za nadto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powinno sie kojarzyc, ale ja nie moge zapamietac wsztskich tyhc wzorow, tym bardziej ze w kazdej kolekci jest kilka roznych motywow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno trudno zapamietac bo ich jest przeciez tyle ze szok, ale mozna podgladac tyle dobrego:P wygrałyscie juz cos? kubek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie nic;( a gram codziennie, takie juz moje szczescie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×