Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Przeszkadzajka

W moim magicznym domku...

Polecane posty

Witam ! Czy znajdę tutaj kogoś kto udzieli mi rad odnośnie wystroju wnętrza i innych rzeczy związanych z domem? Niedługo się przeprowadzam i już marzę o tym jak będzie wyglądał mój dom. Jakich błędów nie popełnić? Na pewno jest tu ktoś dośiadczony :) Będę wdziczna ! Mam tyle pytań ! Jakie kolory są teraz modne? Jakie dodatki, drobiazgi? Jak urządzić funkcjonalną kuchnie i ile kosztuje kuchnia pod wymiar? Zapraszam do dyskusji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepotrzebny niepotrzebny tema
wszystko co lubisz jest odpowiednie. nie ma co naśladowac innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do kiosku i kup
ze trzy gazety o łazienkach i kuchniach, pochodź po sklepach i będziesz wiedziała. Nie zawracaj głowy, trochę samodzielności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona niepracujaca
przede wszstkim odpowiedz sobie na pytanie - dla kogo chcesz urżadzać ten domek - dla siebie czy dla znajomych - żeby sie zachwycali ? bo cżesto to co modne ,terndy , co jest na topie wcale nie jest w naszym guscie - no ,ale wiadomo - jest modne . a za rok , dwa - maluj sciany bo pomalowaląs na modny kolor , moda przeminela a kolor pozostał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawą jest, byś Ty się w swoim mieszkaniu dobrze czuła. Natomiast jeśli chodzi o podstawowe błędy - nadmiar ciemnych/jasnych kolorów (grunt to wyważenie). No, ale to wiadomo, we wszystkim złoty środek jest najlepszy. Modą raczej bym się nie sugerowała, charakter pomieszczeniu możesz nadać wyłącznie dodatkami, lepiej by pozostałe wyposażenie było bardziej neutralne. Ja wszelkie drobiazgi kupuję w myin, zaglądnij, może przy okazji coś Cię zainspiruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korczitta.
zapraszam na www.intymnosc.pl/aff/7733 super stronka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiasid

Mogę polecić sklep meblowy MoonWood. Mają przepiękne drewniane stoliki i taborety.

Drewno jest zawsze na czasie! https://moonwood.me/sklep-meblowy-o-nas/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×