Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AsiaKasztan..

Zdjęcie.

Polecane posty

Witam :) Pytanie w kwestii formalnej - w jakim sensie wyzywająca ? Kanony się zmieniły jakoś ostatnio :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicius;9
brzydka jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicius;9
zalosne dodawac swoje foty i czekac az ktos napisze npiekna jestes zalozne i jeszcze raz zalosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam szczerze --> czemu mam udawac skromna? a czy wyzywajaca? nie staram sie nawet za bardzo, tym bardziej, ze nie zalezy mi na powodzeniu - mam swojego mezczyzne. coprawda nie meza.. nie daj sie nabrac nazwie nicka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicius;9
beznadziejni z was ludzi jak mozna swoje zdjecia dodawac i sie cieszyc ze ktos napisze ale sliczna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zet jak dla mnie jest to głupie,puste i próżne.Wklejają te foteły w stopki oczekując pochwał i co rusz zakładają durne topiki:O.Ale jak ktoś chce się w ten sposób dowartościować to jego sprawa. Ja po prostu gardzę takim zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjo, nie unoś się tak :) Spokojnie :) Chodź na konkurs, Jagoda stawia browar - i to prosto z lodówki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz :D ? A uniesiesz się kiedyś, tak kontrolnie ? Żeby można było się przyjrzeć z bliska temu zjawisku :D ? Tak swoją drogą - i ja się tu jeszcze nigdy naprawdę nie uniosłem... ale lepiej się nie licytujmy, zwłaszcza ... na taki temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwędam się po opłotkach... zaglądam do innych domów... i ani myślę wracać :P Zmusisz mnie :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×