Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamila545454

wesele BEZ MUZYKI WESELNEJ? CO SĄDZICIE?

Polecane posty

ja na co dzień również słucham całkiem innego rodzaju muzyki bo trance, ale jakoś nie wyobrażam sobie tańczyć przy tym :D:D uważam, ze 98 % gości weselnych idzie po to aby się wybawić, niezależnie od tego co lubi słuchać na co dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Wedding_Planner, zauważ, że pisałam o wyborze muzyki z pominięciem skrajności. Dla moich gości disco polo to skrajność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze mozna takie wesele zorganizowac, wystarczy odpowiedni zespol, polecam sprawdzic www.key-band.pl jezeli chcecie zorganizowac tego typu wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem takie wesele będzie nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem takie wesele może być źle odebrane przez gości i po prostu się nie udać. Jednak podstawowym elementem każdego wesela jest taniec i zabawa. U mnie na weselu był www.djpeel.pl i grał zarówno nowsze piosenki, jak i stare klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie że będzie zbyt sztywno, ale to może tylko moje odczucia. Chyba najlepszą opcja będzie wybranie jakiegoś DJ (Kuba z playdjs będzie idealny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można dać na weselu inny rodzaj muzyki niż ta „tradycyjna”. Polecam wam nawiązać współpracę z firmą http://artmargot.pl/ Oferują usługi wielu, muzyków, DJów i zespołów muzycznych. Znajdziecie tam muzykę, która będzie odpowiadała waszym gustom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×