Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie do dziewczyn

zdesperowany

Polecane posty

Gość pytanie do dziewczyn

Mam 25 lat i nigdy nawet nie całowałem się z dziewczyną. Chodzi mi o to, jak postrzegacie taką osobę jak ja. Gdybyście się o tym dowiedziały, że ktoś z Waszego otoczenia jest w takiej sytuacji jak byście traktowały taką osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do dziewczyn
czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do dziewczyn
do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem takkkk
w doł !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolacyjka
zrob sobie kanapeczki z chlebka z maselkiem,zielona salata,kawaleczek jajka,kawaleczek sera zottego,kawaleczek szynki konserwowej,kawaleczek ogorka,pare krazkow rzodkiewki,kawaleczek pomidorka i wszystko posypane posiekanym szczypiorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegrywający Stulejarz
Jestem w twoim wieku, i w tej samej sytuacji. Po prostu nie mów dziewczynom tego. Myślisz, że one będą Tobie o wszystkim mówić, np. że nigdy nie miały chłopaka, że były wyszydzane w szkole, nielubiane itd.? Daj spokój, laski nie musza o Tobie wszystkiego wiedzieć, im mniej o Tobie wiedza tym lepiej, a nawet lubiąjak facet jest tajemniczy, to wzbudza u nich większe zainteresowanie i zaintrygowanie. Czy naprawdę muszą wiedzieć ile miałęs dziewczyn? Jesli je dobrze bajerujesz, to same pomyślą że już miałes wiele kobiet :) Powodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do dziewczyn
prędzej czy później i tak się przecież wyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do dziewczyn
ojej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopochwowy
A z chłopakiem się całowałeś? To z dziewczyną podobnie, tylko przyjemniej. No i potem nie wpycha Ci w usta swojego wielkiego... Palca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixiiiiiiii
normalnie, a co to za różnica czy się całowałeś czy nie. Jeśli sam tego nie powiesz dziewczynie to w życiu się nie skapnie że nigdy tego nie robiłeś.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej sie kobiet o takie rzeczy nie pytaj :p dla kobiet to jest znak ze masz małego i masz kompleksy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooona21
mi by nie przeszkadzało jakbyś był moim chłopakiem, i po pewnym czasie mi coś takiego wyznał, no i jakiś bajer do tego - że cieszysz się że właśnie ze mną po raz pierwszy tego doświadczyłeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×