Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Migotka2236

Obrączki narzeczeńskie??

Polecane posty

Poznałam fajnego kolesia, nie mam pojęcia czy jest wolny natomiast nosi na serdecznym palcu lewej dłoni taki srebrny szeroki pierścionek jak obrączka z jakimiś wypukłymi cyferkami, literkami czy czymś takim. Czy to może być własnie obrączka narzeczeńska?? czy ktoś zna ludzi, którzy nie są po ślubie a noszą własnie takie obrączki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfmdj
Tak ja znam wiele takich par.Sama z moim chłopakiem też takie mamy.Nosimy na palcu prawej ręki ale to już każdego upodobanie.Znajome mi pary też takie obrączki mają,niektórzy mają na nich grawer wewnątrz lub na zewnątrz obraczki,my akurat mamy swoje imiona,ale czasem znajomi grawerują daty itp. Jeden mój kolega ma obrączke którą dostał od swojej dziewczyny ale ona takiej nie ma po prostu kupiła tylko mu.Czasami faceci noszą obrączki nie będąc w związku bo się im to podoba i znam też i takich...no ale w większosci noszą mający dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, to nie wiem co robić, bo on mi sie naprawdę podoba. Jest z mojej pracy (pracuję od tyg) i zamierzałam wysłac mu jakiegoś maila na słuzbowy adres, nic wielkiego tylko tak żeby zobaczyć czy coś czy nic ale w takiej sytuacji to nie wiem. Nie chcę się umizgiwać do typa, który może być zajęty a nie za bardzo mam się jak dowiedzieć czy jest zajęty, pytałam ludzi z pracy ale nie wiedzą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaldi
moim zdaniem to nic nie oznacza, być może pamiątka rodzinna albo dla szpanu , że niby z wielkiego rodu pochodzi i jego dziadek był oficerem w powstaniu na przykład styczniowym , rozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że to różaniec
kropeczki służą do odmierzania zdrowasiek. Trafił ci się radiomaryjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to żenada
nosić jakies obrączki narzeczeńskie :o ale co kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie obrączki to
dziecinada :o Chuujowo wyglądają u faceta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×