Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bambarka25

kiedy wychodza zeby u niemowlat?

Polecane posty

kurde moja 7 miesieczna coreczka nie ma ani jeszcze jednego zeba czy to normalne? moj pediatra mowil ze juz powinien wyjsc chociaz jeden,i teraz juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfokatka
heh moi maja 8 mies i ani jednego, nawet nic nie widac, a ślinia się od 4 mieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ma 4 miesiące
i na razie 2 zęby ale u kolezanki 8miesięczniak jeszcze nie ma a poza tym im pozniej wyjdą tym lepiej bo zdrowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdemu dziecku inaczej
nie ma reguły. jednemu wychodzą ok 4 miesiaca, innemu po 6 tym a jeszcze innemy po roku! lekarz jest głupi i ograniczony jak twierdzi, żę 7 miesieczne dziecko POWINNO miec juz chociaz jeden ząb :o gdzie on studiował medycyne? w wiejskim kółku roliczym??? moja córa miała 5 miesiecy jak wyszły jej dolne jedynki i do 9 miesiaca była taki królik :P dopiero potem szły kolejne. dwójka dzieci moich przyjaciół pierwsze ząbki miała w 15 stym!!! miesiacu życia! są zdrowe i rozwijają sie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dzieki vo wlasnie wrocilam od lekarza i sie zmartwilam ze moze cos z moja coreczka jest jak tak gada lekarza :( chyba bede musiala zmiecic lekarza, a i troche harczy juz tak ok 2 miesiecy pytalam lekarza a to niby normalne hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna babka zforum
Blanka ma 10 miesięcy i 11 ząbków. Pierwszy wyszedł jak miała 2 miesiące i 2 tygodnie ;] U każdego dziecka inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ma ponad 11 miesiecy
i ani jednego ząbka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×