Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gumi gumi

prezerwatywy

Polecane posty

Gość gumi gumi

jakich najczęściej używacie prezerwatyw, firma typ kto je kupuje (kobiet czy mężczyzna) i gdzie w moim związku różnie to bywa, gdy ja mam po drodze i gdy przypadkiem w rossmanie jest promocja to kupię (durex extra safe po nawet niecałe 20 zł 12 sztuk) Raz kupilismy prążkowane, ale jak szybko mój mężczyzna ją założył tak szybko zdjął ze tego względu iż czułam się jak na tace do prania. Może takie doznania były spowodowane tym iż dopiero poznawałam co to sex (miałam 22 lata). teraz mam ochotę powrócić i ponownie ich spróbować. W internecie a dokładniej rzecz biorąc na allegro natknęłam się na zapachowe prezerwatywy durexa (truskaweczka bana pomarańczka) Próbowaliście, warto? Dziewczyny krępujecie się kupować ten towar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z chlopakiem uzywamy tylko zapachowych. Polecam. Np po seksie jak chesz zrobic mu loda to nie czujesz zapachu gumy, od ktorej robi sie niedobrze tylko np zapach truskawki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvdgfdgfhfhgfjgjk
a co w tym krępującego, chce się uprawiać sex to co za problem prezerwatywy kupić, nawet jak kupuje kobieta to mnie to nie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawlochy
ja jestem uczulona na te wszytskie zapachowe, maja jakas substancje ze mnie piecze wszytsko. Kup jedna paczke i wyprobuj, choc na allegro to ja bym prezerwatyw nie kupila, wieksze ryzyko ze ktos przy niej majstrowal... Za taka pewnosc lepiej zaplacic kilka zl wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumi gumi
Z ostatniej chwili: mój mężczyzna narzeka, że śmierdzę jak się kochamy :O Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumi gumi
no no nie ładnie, nie podszywamy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tak miałam
Prążkowane są niefajne bez względu na doświadczenie w seksie. Próbowałam kiedyś i właśnie tak jak Ty czułam się na jak na tarce, tak i całkiem niedawno jak niechcący kupiliśmy je w "pakiecie". Ostatnio nie używam gumek, bo przeszliśmy na pigułki, ale wcześniej używaliśmy nawilżanych Conamore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetttttttaaa
ja też po prążkowanych miałam podobnie jak Wy nieprzyjemne odczucia, na początku to jeszcze spoko, ale im dłużej trwa stosunek tym gorzej... też się zastanawiałam czy to tylko ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetttttttaaa
Zgubiłam 5000 zł, znalazł ktoś może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×