Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aha aha

jakie metody na zdradę??

Polecane posty

czesc chciałabym poznać wasze metody na zdradę... jak to zrobić by druga osoba sie nie dowiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwaniaku nie napisałam ze zdradzam widocznie masz problem z czytaniem ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślak Myślący
Standard. "Podstawiam" żonie jakiegoś kochasia. Ona się zajmuje nim, a ja mam czas dla mojej "kobietki na boku". Jak kochaś się dobrze zajmie, to moja stara nie będzie myślała co ja robię, tylko co robić, żebym się nie domyślił, że ona kogoś ma ;) Myśleć trzeba :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma miała kiedyś przez1,5 roku romans ( nie pochwalam tego ale nie mnie ją oceniać ) zapytałam ją kiedyś jak ona to wszytko ogarnęła że mąż się nie dowiedział...praca dom obowiązki no i on kochanek...a ona na to że trzeba myśleć głową i nie zostawiać żadnych śladów kontaktu rozmawiali przez tel tylko jak była w pracy a tak cisza żadnych smsów ...listów ...gg ....spotykali się średnio raz na miesiąc na cały dzień i to im starczało zazwyczaj mówiła w domu że jedzie służbowo do innego miasta i tam też się umawiała jak to mówiła jakby w mieście X złamała nogę to mąż nie będzie zdziwiony co ona tam robiła :D jak widzisz ludzie potrafią ...ja bym nie mogła tak oszukiwać i wracać do domu jak gdyby nigdy nic no ale jak widać można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×