Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zlamana_kolem

Bóle miesiączkowe występują w ciąży?

Polecane posty

Gość zlamana_kolem

hej, nie wiem juz co o tymmyslec, obudzilam sie dzis rano z bolami- skurczami macicy takimi jak podczas miesiaczki. Poszlam do łazienki i byłam pewna, że jestem zalana przez okres a tu nic. Małe plamki i to nie na majtkach a dopiero po wlozeniu tampona. Teraz bole ustaly po 4 godzinach ale okresu nie ma dalej ;/ Czy to moze byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska_martusika
tez jestem ciekawa, ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po kiego wkładałas tampona
?????????? skoro krwawienia nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamana_kolem
Bo musialam wyjsc z domu a bylam pewna ze zaraz sie ze mnie poleje, bole miesiaczkowe i dzien w ktorym powinnam dostac okres, chociaz mam bardzo nieregularne wiec pi razy drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaisse80
Mi wystepowaly na samym poczatku ciazy jak jeszcze o niej nie wiedzialam. przez pare dni wilam sie z bolu myslac ze to okres nadchodzi (nawet spalam w podpaskach) a bielizna byla nawet bez jednej plamki. Bol na okres mialam tez jak mi nadchodzil okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamana_kolem
dzieki thaisse, ale teraz mnie przestraszylasz ;/ myslalam ze bole miesiaczkowe wykluczają ciąze a tu widac nie. a plamienia tym mnie upewniaja ze to ciaza skoro wystepuja w miejscu normalnego okresu ;/ Tylko to troche dziwne bo uprawialam seks z prezerwatywa i bez dochodzenia we mnie. ale znajac moje szczescie a wlasciwie jego brak to nawet jeden plemnik by mi wystarczyl.. eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaisse80
Bole miesiaczkowe moga byc tez zwiastunem okresu wiec to nie jest tak, ze na 100 proc jestes w ciazy. zanim zaciazylam to bole miesiaczkowe byly dla mnie znakiem ze nadchodzi okres. najlepiej zrob test i sie wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamana_kolem
no tak, ale u mnie nie wystepuja bole bez krwawienia, bynajmniej mi sie nie zdarzyly jeszcze i to takie silne, ogolnie bardzo rzadko miewam bole menstruacyjne a jesli juz to na koniec okresu a nie przed... jesli okaze sie ze to ciaza to niestety bede musiala przyjac radykalne srodki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapaiaiaooaoa
a kiedy bylo bzzz? ja wlasnie wrocilam do gina, wczoraj 1 raz w zyciu uprawialam peeting, on sie dotykal i potem mi paluszki wsadzil, Boze az sie boje pisac, nieswiadomie to chyba zrobil :( gin mowi, ze bylam w 2 czesci cyklu i ze jest ok, a ja nadal sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamana_kolem
z soboty na dziele z 26 czerwca na 27 ;/ nie wiem czy byly plodne, badalam sluz przez nastepne trzy dni i go prawie nie bylo tak samo jak teraz, sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_Pmilki
ja juz czekam 5 dzien, powiedzialam o swoich lekach facetowi ale mowi zebym sie nie denerwowala ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamana_kolem
Ja niestety skontaktuje sie z facetem z którym to robilam dopiero wtedy gdy bede pewna ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaa11111
Hejka, ja sama nie wiem co mam myslec. Przez 4 lata bralam tab antykoncepcyjne i dwa miesiace temu zrezygnowalam(bralam bo mialam cykle nawet 9 tyg) Zrezygnowalam w kwietniu 26 kwietnia mialam okres z odstawienia. Nastepny okres pojawil sie po 6 tygodniach i trwal 6 dni , w okresie tym 8 czerwca bylo zblizenie jedyne do tej pory. Bylo bez niczego ale wyjał po kilku minutach i minela chwila zanim skonczyl. Od tego 8 czerwca nie bylo zblizenia, test zrobilam w poniedzialek czyli 6 tygodni od zblizenia i wyszedl negatwynie. Czy moze to byc ciaza czy po 6 tygodniach powinien juz wykazac chociaz mala druga kreske? A moze to przez odstawienie tabl teraz tak sie chrzani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamana_kolem
pewnie to przez odstawienie bo po tym czasie testy sa juz jak najbardziej wiarygodne a jak cos zrob jeszcze drugi ale wydaje mi sie ze nie jestes w ciazy. ja pewnie zaciazylam i teraz bede musiala sie skrobac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaa11111
A mierzysz sobie temperature rano lub badasz szyjke macicy?Szyjka macicy przed okresem jest nisko, twarda i zamknieta a w ciązy jest wysoko i rozpulchniona. Temperatura w ciązy to chyba ok 2 tygodnie podwyższona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamana_kolem
nie wiem jak badac szyjke macicy, nie wiem jak czuc ze jest rozpulchniona a jak nie ;/ a ty jak to robisz? to jest ten guzek tak w srodku jak wklada sie palec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaa11111
Test robilam 11 dni po spodziewanej miesiaczce a 34 dni od zblizenia i robilam nie rano ale ok 11 rankiem. Nie chce miec drugiego dziecka narazie, piersi bolaly mnie kilka dni temu a teraz juz przestały, nie sa nabrzmiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaa11111
Tak to jest ten guzek, jak jest wysoko to nawet przy klekaniu ledwie mozesz dosiegnąc palcem a jak nisko to swobodnie dosiegasz i badasz. Ja dzis mam nisko bo bez problemu dosiegam a kilka dni temu mialam wysoko ze musialam sie starac alby cos poczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamana_kolem
to jak ukucne to czuje ten guzek jak wloze palec środkowy tak do konca ale nie musze go jakos szczegolnie pchac, pochwa zdaje sie byc strasznie ciasna a sciany wydaja sie byc twarde. czasem tez wkladal maly patyczek higieniczny by zobaczyc czy jest lekko czerwoy i jest pomaranczowy ale plamienie w czasie ciazy sie pojawia.. nie wiem juz co myslec, piersi mam miekkie, nawet bardzo, nie bola mnie wcale. a twoj test jest wiarygodny bo czytalam wypowiedz ginekologa ktory mowil ze po 4 tygodniach testy sa juz wiarygodne ale zawsze mozesz isc do ginekologa i sie upewnic. moim zdaniem nie masz sie co martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaa11111
Masz tez nieregularne okresy jak ja wiec moze to znowu jakies zaburzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moge prosic Was o glos na zdjecie bratanka? Bede bardzo wdzieczna❤️ Poniewaz bratowej jest cieżko i nagroda za zdjecie miesiaca bardzo by pomogla. Z gory bardzo kazdemu dziekuje. Link do zdjecia jest w stopce❤️ mozna glosowac co 24h🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamana_kolem
mozliwe, mialam duzo stresow w tym miesiacy a to sesja a to z tym facetem ciagly stres, jesli jednak okaze sie ze bede w ciazy sprobuje nabyc medyczny srodek ktory pozwoli mi poronic bo nie jestem w stanie teraz urodzic i wychowac. Poza tym nie chce miec dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mascara17
Hej mam 17 lat mój chłopak jest o rak starszy jesteśmy ze sobą 8 miesięcy od jakiegoś czasu uprawiamy seks ze zabezpieczeniem pewnego dnia on po prostu nie miał ze sobą gumek tylko raz wszedł we mnie na parę sekund dokładnie na 2 -3 nic się nie stało wytrysku nie było . Ale po tej sytuacji jakieś cztery dni po tym powinnam dostać okres , przez ten czas się bardzo baliśmy że może coś było może coś się dostało do mnie , codziennie czekałam na ten okres , czytałam fora , zero snu sam stres a okresu nie ma , płacz lament że to ciąża pewnie jest liczenie dni przypominanie sobie sytuacji że może do czegoś doszło , okres spóźnił mi się 10 dni mamy teraz lipiec upały są przerażające gorąco i ten stres przed ciążą czytanie objawów ciąży same schizy ..... Okres dostałam dzisiaj nie ma się co martwić ale nigdy nie uprawiajcie seksu bez gumki nie ma nic gorszego , a zajście w ciąże przez petting? nie da się zajść przez petting w ciąże jeżeli chłopak się w ciebie bez gumki nie spuścił ...przez majtki też się nie da . Dziewczyny nie martwcie się jeżeli chłopak nic w tobie nie pozostawił to nie jesteście w ciąży ... wyluzujcie wiem to sama po sobie stres to jest najgorsze co może być ... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×