Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mgr Halina Lejzi-Arbajt

Czy taki meżczyzna na męż asię nadaje?

Polecane posty

Gość mgr Halina Lejzi-Arbajt

Nigdy się uczyć nie lubił! Nieuk rasowy! Do pracy zawsze ostatni ale do piwa to leci pierwszy i do wódeczki! HIV'em zarażony nie jest oraz uzębienie zdrowe i zero opalenizny latem! Jest koneserem pięknych i inteligentnych kobiet ale nie ożeni się nigdy i na dzieciaka złapać nie da! Alkoholikiem nie jest, a dużo pije nie paląc przy tym papierosów! Z rodziną kontaktów nie utrzymuje! jest sam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,jfdfjnfd,nmffd
a co to znaczy czy sie nadaje?:o sama sobie odpowiedz czy chcialabys miec takiego męża;) licho pal opalenizne, ale niechec do roboty i ciągoty do alkoholu nie wróża dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolvfram
skoro ma uczulenie do pracy to może chociaż na giełdzie warszawskiej handluje papierami spółek i tu ciągle pod krawatem ubrany zarabia i maklerów giełdowych ma w kieszeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×