Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak myslicieee

czy naprawde nie mozna

Polecane posty

Gość jak myslicieee

wyjsc z dzieckiem na plaze w godz miedzy 10 a 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego? To chyba zależy od temperatury, od tego jak duże masz dziecko i jak znosi upał, jak zabezpieczasz je przed słońcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy od pogody. jeśli na plaży jest 40 stopni, pełne słońce to ja sama bym na niej nie wysiedziała. jeśli wieje wiatr, są chmurki, a temp nie jakaś zabójczo wysoka to dlaczego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja choc jestem dorosla
unikam plazowania o tej porze. Mozesz ostatecznie, jesli dziecko jest pod parasolem, blisko wody, ocienione, duzo pije, w te upały to niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam niedawno nad morzem i wychodziłam z moim dzieckiem na plażę w godz. 8:30 - 11:30, potem wracaliśmy bo mały spał a wychodziliśmy znów o 14:30. Nawet w tych godzinach słońce grzało strasznie, ale od czego są parawany, parasole, nakrycia głowy itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy ile ma dziecko. Ja z moimi chodziłam i było bardzo dużo dzieci. Pilnowałam tylko żeby : 1. dużo pili 2. mieli czapki na główkach od słońca 3. byli dobrze nasmarowani kremem 4. siedzieli w namiocie jak najdłużej się ich da utrzymać, a co jakiś czas wchodzili do wody. (Mieliśmy taki fajny namiot plażowy który dawał dużo cienia a nie było w nim koszmarnie duszno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×