Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fioletowy widelec

ja pierdziu, zdechnąć można...

Polecane posty

Czy jest ktoś, kto nie ma w pracy klimatyzacji? :O Ja siedzę w starej kamienicy, więc nie ma dramatu, ale nie można powiedzieć, że nie jest gorąco :O Doopa się do krzesła przykleja, jakieś nędzne wiatraczyny chodzą ale to nic nie daje 😭 A szef cwaniak założył sobie klimatyzator..u siebie w gabinecie [zły] Jak to wytrzymać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnę i jestem mega happy
zapraszam na strone www.dieta-dukana.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mamy podobnie Te wiatraki to o kant dupy (bez obrazy) można potłuc :O:O:O Okna się otworzyć nie da bo skwar włazi przez okno. Rolet odsłonić też nie, bo gorąco. Jezu, siedzę jak w norze :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA otworzyłam sobie okno balkonowe zasłoniłam wertikale , i otworzyłam drzwi. Nic więcej się nie da zrobic :PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na korbe musisz kryncic zeby sie ochodzic im więcej kręcisz tym jestes bardziej spocona ale jst chłodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ociecwergiliusz
ja mam klime całoroczną.... dwie szyby wybite tylko że przy tych temperaturach przestała działać, dziwne bo wcześniej działała aż za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budynek, w którym pracuję, ma ze 300 lat, jest duchowato, chodzi wiatrak nie jest źle pomyślałam, z ejak wróce do domu i dalej będzie gorąco, to sobie będę siedzieć z nogami w misce z zimną wodą powinno pomóc w pracy za bardzo nie mogę :) chociaż..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam chodzic co
15 minut do lazienki i podlewac nadgarstki zimna woda :classic_cool: Pomaga! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam klimy, do tego słońce od 10 do 16 wpada mi przez okno :o Całe szczęście jest roleta i jeden wiatraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To Pracownicy adekwatni
do włożonego wysiłku ale na kafeterii buahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paszteciara Świńska Porąbana
I jak ma sie polepszać życie wszystkim ,jak takie pasztety siedza w pracy gdzie na cafe buahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej to niech każdy sobie sam życie polepszaa nie patrzy, zeby mu inni polepszali ja tam nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×