Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małgosia2626

W dzisiejszych czasach penis 18 cm to absolutne minimum

Polecane posty

Gość małgosia2626

Miałam chłopaka który miał 15 no i musiałam z nim zerwać bo nic nie czułam...teraz znów mam 'odpowiedniego'. Tylko rada dla facetów - mówcie szybko kobietom jakie macie penisy bo jeżeli jest mały to tracicie tylko czas (swój i kobiety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty informuj kazdego faceta ktorego napotkasz na swojej drodze, jaki masz iloraz inteligencji, aby nie tracil na ciebie czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i oczywiscie musi brac do gardla razem z jajami - inaczej tracicie czast kobiety !! zenua.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 cm i już
"W dzisiejszych czasach..." A dawniej wystarczały mniejsze? Może kiedyś nie byłaś taka rozklapana?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie chetne panie które chcą zabaczyc mojego penisa zapraszam na gg 24954181

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego minimu to każda kobieta jest inna inne wolą małe a niektóre wolą te większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie!
Najlepiej gdyby faceci nosili na nadgarstku opaskę z podaną długością i obwodem w cm przynajmniej by nie było rozczarowań. Bo potem jak sie trafi na takiego 15cm kikutka to pozostaje płakać bo o przyjemnosci można zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da silva
zgadzam sie z Toba..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rock'n'roll- owa!!!!!!!!!!!!!!
nie rozumiem tematu??? jakas idiotka go musiala zacza jak to? w dzisiejszych czasach? hahahahaha porazka to chyba zalezy od kobiety a nie od 'czasow' totalna porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtgfnhfdjhndfhfds
a ja ci powiem, że nie od kobiety, tylko od czasów bo patrz: kiedyś to kobieta miała w życiu jednego faceta. więc nie robiło jej różnicy czy ma 14 czy 20 cm bo nie miała innych dzisiaj przeciętna 20-latka ma już z 10 partnerów seksualnych. więc jak ma tak dużo to wiadomo, że najlepiej jest jej z największym. więc z automatu jak ktoś ma mniej od tego największego to już go nie chce. po prostu nie czuje mniejszego, bo ten jej najwiekszy ja rozepchał. to ma sens, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rock'n'roll- owa!!!!!!!!!!!!!!
nie wiem czy ma czy nie ale w moim wypadku nie ma bo ja mam 25 lat i mam meza i mialam tylko dwoch partnerow i 'rozepchana' nie jestem. i nie tylko ja jestem taka. prostytutka to najstarszy zawód swiata. teraz sa kobiety ktore sie szanuja i takie ktore tego nie robia kiedys bylo tak samo tylko sie o tym glosno nie mowilo zreszta jak kobieta zostawia faceta tylko ze wzgledy na to to jest jakas pusta ogromnie mezczyzna moze takze w inny sposob zadowalc kobiete jak dla mnie autorka jest w bledzie i to ona jest rozpchana : d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z wypowiedzią dtgfnhfdjhndfhfds jeszcze kilka klat temu dla kobiet nie było znczenie czy duży czy mały bo i tak przeważnie robiły to z jednym góra trzema facetami a teraz dla nastolatki to 3-5 facetów na zaliczenie w ciągu roku. No chyba że ta nastolatka jest bardzo uczuciwa wtedy to sie zmniejsza do 1 czyli mężą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka napewno ma rozepchana skoro już tych mniejszych wogóle nie czuje w sobie czyli miała sporo kontaktó seksualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rock'n'roll- owa!!!!!!!!!!!!!!
dokladnie te nastoltaki teraz sa straszne niektore pewnie jeszcze miesiaczki na oczy nie widzialy a juz sie po dyskotekowych toaletach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skurwusyny
tem temat to prowokacja a wy sapiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
ha ha ha ha ha !!! odezwla sie ta z studnią ! faceci pytajcie kobiet jakie mają cipy , bo jak mają studnie to dajcie sobie spokój w rozjechanymi cipami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
o kurwa jaka ty jesteś głupia!!!! Cała sztuka nie zależy od wielkości członka,ale od zaangarzowania obydwojga partnetów. Jeśli kogoś kocham i ten ktoś ma 10 cm to rajcuje mnie te 10 cm. Umiejętnośc doprowadzenia partnera do rozkoszy nie zależy od wielkości fiuta ale od znajomości anatomii. ------------------------- i to jest racja , ale .... doprowadzic do orgazmu to ja swoja kobiete potrafie jadac nad moze samochodem palcem wskazujacym , a ile on ma jak w obwodzie tak w warunkach jadac w samochodzie potrafie go włozyc w głąb ? no to do rzeczy ! tu nie chodzi o to o czym piszesz , a o całkiem cos innego o wypełnienie !! w dupie bym mial kobiete w ktorej by był luzny mój fiut nie chce takiej mimo ze orgazmu kochajac sie z nią dostaje pzreciez , kobiety maja zatem tak samo , cóż jej po orgazmie , ten sama sobie potrafi zafundować . chodzi o wypełnienie w jednym wypadku , a w drugim o odpowiednia ciasnosc pochwy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
jakaz jest roznica , jak włozysz fiutka i poczujesz scianke tylną pochwy !!?? jaka jest jak wkladasz a ciasno wchodzi ?? odczucia są diametralnie rózne !! dopasowanie w tych sprawach daje pełnie szczescia w odczuciach jakich doznajemy . stad kobiety - wiele kobiet - woli wieksze rozmiary z racji specyficznego odczówania bólu podczas penetracji takim czlonkiem , to nie moze byc bół wielki , specygficzny byc musi , taki sam jak ja odczówam wkladajac do ciasnej dziurki .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasztanowa7
No to ruszyli do ataku faceci z malutkimi ptaszkami i ich partnerki, jeszcze tylko brakuje powiedzonek w stylu "nie wazna różdzka a czarkodziej", smiechu warte. Myslicie ze dlaczego tak dużo kobiet nie osiąga orgazmów w czasie stosunku? Bo niby jak by miały z takim cieniutkim 14cm kabanoskiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .milio.888
wszystko na temat powiekszania penisa, znajdziecie na www.intymnosc.pl/aff/7733 zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
do pewnych rozmiarów sie jest w stanie dopasowac , ale do mikrona juz nie ! do za duzego tez nie ! ja tam jak jzu pisalem owych 18 nie mam ale jak swojej kobiecie włoze ostro całego to z mety mam w pysk !! bo sprawie jej ból ! a jestem jzu z nia ho ho ho 23 lata ... i sie nie przyzwyczaiła !! jak pochwa jej tak ona sama - wiec ?? Urodzila mi dwoje dzieci siłami natury , jak ciasną była taka pozostała ! a juz w chyba 3 tygodnie jak urodziła sie kochalismy no moze mineło wiecej nie pamietam wiele nie mogło minać bo strasznie potrzebujacy jestem ... i tez było normalnie ... ale kazdy jest inny wiele kobiet po porodzie robic musi tzw. plasytke pochwy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
Kasztanowa7 No to ruszyli do ataku faceci z malutkimi ptaszkami i ich partnerki, jeszcze tylko brakuje powiedzonek w stylu "nie wazna różdzka a czarkodziej", smiechu warte. Myslicie ze dlaczego tak dużo kobiet nie osiąga orgazmów w czasie stosunku? Bo niby jak by miały z takim cieniutkim 14cm kabanoskiem ---------------- czytałas tempa strzało mojego posta wyzej ! nie ! bo nie dosc , ze głupia jestes to slepa ! ruszyli .... tak skoro mam mniej niz 18 to nich ci bedzie , ale pamietaj zawsze ktos moze napisac napisała te z wiadrem a nie cipą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
o kurwa jaka ty jesteś Matacz nie jestem facetem,ale mimo standardowych rozmiarów mojego faceta, jest cudownie ------------------- to tylko stanowi o tym co pisze a co jest miedzy wierszami , ze do tego by było dobrze wystarczy standard !! gdyby twój facet mial ponizej standartu , wolalas by ów standart , powyzej standartu ... tez nie jest dobrze bo trzeba uwazać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
pamietac też nalezy jednak o tym , ze jak sa faceci co mają wielkie ptaki , tak samo są kobiety co mają głebokie szerokie cipki ! sek w tym by sobie nie ublizać bo swój na swego musi trafic ! słonica z kogucikem bedzie miala pzrechlapane , byk z myszka - tak samo dopasowanie kochani , natura dała roznorodnosc by ci z wielkiemi mieli je gdzie wkladac , a te malutkie pipeczki też muszą miec swoje kutaski . i tak jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
stad załosne jest pisanie komu,s ze ma malutkiego bo ktos tam potrzebuje wielkiego - dlaczego tak ? a nie z ubolewaniem np. obdarzyła mnie natura wielka cipką , szukam zatem pana z wielkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portorikko
w dzisiejszych czasch biust z miseczką C to absolutne minimum, kazda nie spełniajaca tego miniumum to szantrapa a nie kobieta . fajnie co nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×