Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość starająca się o pracę

pierwsza rozmowa kwalifikacyjna- pytania proszę pomóżcie

Polecane posty

Gość starająca się o pracę

W przyszłym tygodniu idę na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko specjalista ds. księgowości obecnie pracuje w biurze rachunkowym i po prostu mam już dość ponieważ zaczęła się tu robić praca akordowa. Wiem że zaraz ktoś napisze że skoro już gdzieś pracuję to gdzie mowa o pierwszej rozmowie ale to prawda ponieważ jak się tutaj zatrudniałam to zostałam przysłana przez urząd pracy na staż i tak zostałam, szef o nic nie pytał sprawdził świadectwo i zostałam przyjęta. Na tej pracy mi bardzo zależy ale jestem pełna obaw. Takie maja wymagania: GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU: Rejestracja, dekretowanie i kontrola dokumentów księgowych (FV zakupu, sprzedaży, raporty kasowe) Bieżąca obsługa, księgowanie i kontrola rachunków bankowych Rozliczanie delegacji i zaliczek pracowników Uzgadnianie sald z kontrahentami WYMAGANIA: Wykształcenie min. średnie wyższe ekonomiczne będzie dodatkowym atutem Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy w księgowości Wiedza z zakresu przepisów Ustawy o Rachunkowości, PDOP, PDOF, VAT Znajomość programów finansowo-księgowych Biegła znajomość pakietu MS Office Samodzielność i odpowiedzialność Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole Gotowość do nauki i rozwijania umiejętności zawodowych boję się tylko że sobie nie poradzę ale nie o tym chce pisać . Nie wiem jakie dokumenty mam ze sobą zabrać, na jakie pytanie się przygotować i jak odpowiadać. No i o co ja mam pytać. Czy wypada mi się zapytać o zarobki gdyby ktoś tego tematu nie poruszył no i nie wiem ile mniej więcej mam powiedzieć ze chcę zarabiać obecnie zarabiam 1200 zł na rękę i wydaje mi się to trochę za mało tym bardziej ze chciałabym iść na studia a na dzień dzisiejszy mnie na nie nie stać. bardzo będę wdzięczna za pomoc i porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×