Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alpro soya

Gdzie kupujecie zdrową żywność?

Polecane posty

Gość alpro soya

Hej, chcialam was zapytać gdzie najczęściej kupujecie zdrową żywnośc, mam na myśli szczególnie produkty alpro soya? Kotre z tych produktów są według was najsmaczniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mimo wszystko polecam zaufać sklepom internetowym - nie tracisz czasu, możesz spokojnie przemyśleć zakupy i wtedy okazuje się, że żywność ekologiczna wcale nie wychodzi drożej niż marketowa. Polecam zajrzeć na www.freedelikatesy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez neta sie boje, nie powąchasz, nie zobaczysz. Czasami niezla papke przywoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku internetowym ofertę zdrowej żywności znajdziesz pod adresem www.biotojestto.pl Sklep oferuje bogaty asortyment najwyższej jakości produktów i zamówienia realizuje w bardzo krótkim czasie. Często można nawet trafić na atrakcyjne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Cię to zdziwi, ale ja zamawiam ze sklepu online: http://polskikoszyk.pl z dostawą do domu. Produkty pierwszej klasy, a wybierasz sobie godziny dostawy i płacisz kartą lub gotówką u siebie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam koło domu sklep z ekologiczną żywnością i tam najczęściej robię zakupy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję w POLOmarkecie. Mam blisko, poza tym są naprawdę atrakcyjne ceny, świeży towar. polecam. Ostatnio nawet założyłam POLOkartę przez co zakupy jeszcze bardziej mi się opłacają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wągrowiec
Do czego jest ta polokarta potzebna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie macie pomysły na zdrowe, ekologiczne słodycze? Ja jak dotąd głównie kupuję sezamki z super foods albo krówki od http://earthofeco.com - są pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj kupuję przez internet taką żywność, ze strony http://www.drogeria-ekologiczna.pl/277-zdrowa-zywnosc Mają tam duży asortyment i różne typy produktów. I jak ktoś jest np. na diecie bezglutenowej to znajdzie coś dla siebie i zdrowe posiłki dla dzieci też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję już tylko internetowo. Polecam sklep https://www.tobio.pl/ To chyba najwygodniejsza forma zakupów, szczególnie jak się szuka czegoś zdrowego a nie chce się błądzić między regałami wielkich marketów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam ecolife24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź ofertę sklepu www.sloneczko-sklep24.pl. Znajdziesz tam ekologiczną i zdrową żywność. Zamawiam stamtąd m.in. dżemy, batony i przyprawy. Wszystko jest smaczne i kosztuje o wiele mniej niż w lokalnych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia

Również dla zabieganych i nie tylko polecam sklepy internetowe. Ja robię już od dłuższego czasu zakupy w Swojskiej Piwniczce i jeszcze się nie rozczarowałam. Mają też swoje własne produkty, więc wiem, że pochodzą z dobrego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio duży wybór widziałam w Carrefourze, kupiłam przepyszny chleb z ziarnami ich marki własnej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Coraz więcej sklepów oferuje zdrową żywność. Są to zarówno sklepy stacjonarne, jak i sklepy online. Ważne jest, by wybierać taką żywność świadomie - sprawdzać pochodzenie, producenta, certyfikaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×