Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

broTka n

reklama plusa jak ja widze mam ochote rozpiepszyć bezendu ten telewizor

Polecane posty

głupie czarne krowy i to bezenduuuuuuuuuuu szlak mnie trafia jak widze jak trzesie sie tej jednej salceson na dupie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa1985
Nie zaśmiecaj forum. Taki temat już był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcsfac
jakie krowy niby ?? a siostry bezendu są słodkie i kochane . loffciam ❤️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ??? wyluzuj kobieto takie one kochane jak tusk i komorowski na nie też pół narodu żyga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcsfac
pół nArodu żyga a poł ma poczucie humoru w przeciwienstwie do niektórych:P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dcsfac - waś mnie nie irytuj jak komus moga wydawac sie śmieszne trzy brudasy i to zjebane bezenduuuuuuuuuuuu matko zaraz sie pożygam normalnie . . . fakt ta wysoka podobna do faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcsfac
po prostu , jak by mnie reklamy mialy denerwowac to bym z nerwicy nie wyszła , pozostaje jedynie spokój :classic_cool: a tym co robia reklamy zalezy na tym zeby reklama byla zapamietana i znana a nie fajna tak jak reklama sióstr , przyznajcie ze nie ma osoby która nie zna sióstr bezendu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
pieprzyc, rozpieprzyć, wypieprzyć, spieprzyć itd. I do kurwy nędzy PIEPRZ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ucho wpada fakt bo jest na mase irytująca zajebiste sa reklamy z biedronki albo tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flet poprzeczny
bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu bezendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
Bo mnie wkurwia fakt, że większość Polaków nie umie poprawnie napisać tego słowa i innych z nim związanych! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i achh a mnie wkurwia twoje flozofowanie !!!!!!!!!!!! nie pasuje to sie nie patrz i nie komentuj !!!!!! flet poprzeczny - DZIĘKUJE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcsfac
a jak mozna inaczej napisac to słowo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezendowy fan
Super reklama Qrwo. I kobiety z prawdziwym tyłkiem anie takim plaskoducem wysiedzianym w McDonldzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezendowy fan - Qurwy śmiecu to poszukaj w rodzine cwelu zjebany !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezendowy fan
qrwa jestes niedomyta dupodajko wiec nie sap ryjem bo pokazujesz z ktorej wioski jestes. Nie moja wina ze stary ci do wanny właził i kazda reklama jest dla ciebie traumą . Z poważaniem bezendowy fan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stary właził ci do wanny kurewski pedale !!!!!!! pierdol sie brudasie pewnie taki sam śmic z ciebie co z tych lasek z reklamy hahaha fiucie !!!!!!!!!!!!! żałosny bezendowy ćwoku !!!!!!!!!1 z poważaniem broTka n ps; tym razenm też bendziesz pustaku tyle myślał co odpisac buhahahaahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też szczerze nienawidzę
tej reklamy i zawsze przełączam telewizor, hehe a na samym początku w ogóle nie mogłam załapać tegoż neologizmu BEZENDU i słyszałam zamiast tego PZU, PZU...lol i się dziwiłam, że taką reklamę se nagrali czy coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezendowy fan
ja nie musze długo myslec zeby odpisac bo tylko osoby inteligentne potrafia szydzic z takich niedorobow jak ty. Jak czytam twoje marne wypowiedzi to jestem za aborcja. Z poważaniem fan bezendu P.S. uciekaj do domu bo tata napuscil wode do wanny i jeszcze ostygnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko taki śmieć jak ty myśli że ublizy komuś obrażając jego rodziców żąłosne bo ja niemusze wrzucać na twoich starych żeby cie wkurwić !!!!!!! dlatego stwierdzam żę jesteś kurwiszczem brudnym jak te twoje laski ssace kutaski z bezeeendu !!!!!! pierdolony brudny fiucie jesteś zerem sram na ciebie !!!!!!!!! niema cie natym forum dla mnie ciesz sie że musze gasić kompa bo bym ci zrobiła tu jesień średniowiecza cieciu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha inteligentny kurwa bezendowy fan o ja pierdole ale sie uśmiałam !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezendowy fan
Nadal widzisz ze to nie ja sie denerwuje tylko Ty ograniczony lachonie?? Hahaha poprawilas mi humor zakazana mordo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×