Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 hddhjscbj tch贸rz

dobry dentysta krak贸w

Polecane posty

Go艣膰 hddhjscbj tch贸rz

Poszukuj臋 dobrego dentysty w krakowie najlpiej takiego co jest wra偶liwy na panike swoich pacjent贸w :O wiem jak to brzmi ,ale bardzo si臋 boje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wieliczka, dr Joanna Dziura, tel 12 289 37 20.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hddhjscbj tch贸rz
Dzi臋kuje :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ko艂o 12 dzisiaj zadzwo艅, w poniedzia艂ek jest od rana.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hddhjscbj tch贸rz
:D zadzwonie馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Polecam Pani膮 doktor Ma艂gorzat臋 Pamu艂臋:) Genialny specjalista i pyta czy si臋 boisz czy potrzebujesz znieczulenia przyjmuje na ulicy Emaus:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aurelkaa
A gdzie robicie rtg z臋b贸w ? Dosta艂am skierowanie na rentgen stomatologiczny, chc臋 sobie prywatnie zrobi膰 zdj臋cie bo nie mam zamiaru czeka膰 nie wiadomo ile. Nie wiem tylko ile taka "przyjemno艣膰" kosztuje no i gdzie i艣膰 偶eby zdj臋cie dobrze zrobili naczyta艂am si臋 historii o nieczytelnych zdj臋ciach i nie chc臋 marnowa膰 czasu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 MandragoraKW
Dobry rentgen jest na Hucie http://www.x-dent.pl/ Robi艂am tam prze艣wietlenie dwa razy i zawsze wszystko by艂o ok, zdj臋cie czytelne, i po 15 minutach by艂y gotowe .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zielonykrokodyl
haha przepraszam, 偶e si臋 艣miej臋, ale jak przeczyta艂em, 偶e potrzebny jest dentysta wra偶liwy na panik臋 pacjent贸w to si臋 u艣miechn膮艂em. Ale powa偶nie, zam to jako艣 nie specjalnie lubi臋 dentyst贸w i te偶 staram si臋 wybra膰 tych bardziej wra偶liwych i chyba ze wszystkich, jakie mia艂em okazj臋 odwiedzi膰 jest doktor Tomasz Rozwadowski z Galerii U艣miechu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdesperowana.........
Znajomy chodzi do dentysty dla dzieci, (sama robi臋 tak z pobieraniem krwi - tylko siemaszki wchodz膮 w gr臋) przy panice i wpadaniu w histeri臋 w艂anie ci od najm艂odszych pacjent贸w maj膮 najlepsze podejcie ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 robert2013
ja te偶 zawsze panikowa艂em przed dentyst膮, ale odk膮d chodz臋 do doktora Rozwadowskiego(Galeria U艣miechu) to ju偶 si臋 nie boj臋, wiecznie u艣miechni臋ty jak si臋 na niego patrzy to ju偶 strach sam przechodzi:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
hehehe, znam t臋 panik臋 :P ale spokojnie ,s膮 lekarze, kt贸rzy potrafi膮聽sobie z ni膮 radzi膰;) ja chodz臋 na basztow膮 do Dental Services, tutaj masz ich cennik http://www.dentalkrakow.pl/cennik_uslug_dentystycznych.html lekarze s膮 bardzo cierpliwi i wyrozumiali dla swoich panikuj膮cych, bladych pacjent贸w - testowa艂am na sobie;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
haha jakbym o sobie czyta艂a, 偶e szukam dentysty, co b臋dzie wra偶liwy na panik臋 pacjenta i mog臋 si臋 zgodzi膰 z przedm贸wc膮, 偶e taki na pewno jest doktor Rozwadowski, poza tym jak przychodzisz do gabinetu po raz pierwszy wype艂niasz ankiet臋, gdzie jest mi臋dzy innymi pytanie o to, czy si臋 boisz dentysty, a pote zanim si膮dziesz na fotel opowiadasz sk膮d si臋 wzi膮艂 Tw贸j strach.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kalahala
ja nie z Krakowa, ale ostatnio swojego dentyst臋 znalaz艂am tutaj http://www.mojanowafigura.pl/miejsca/ tylko kusicie wybra膰 miast o i kategori臋 (kosmetologia i stomatologia) . i ju偶 nie mam kamienia naz臋bnego, tylko 艣liczne, l艣ni膮ce pere艂ki hihihi :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Robert34
A kogo dok艂adnie znalaz艂e艣? Ja z regu艂y wybieram si臋 do http://www.dentystanowahuta.pl/ ale kolejki s膮 coraz d艂u偶sze z tego co zd膮偶y艂em zauwa偶y膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
spad z t膮 kryptoreklm膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kropka23
id藕 do Biodentu na Hucie :) Maja bardzo mi艂膮 obslug臋 ( i delikatn膮 je艣li chodzi o leczenie) a cenowo to standartowo. Za to potem jak ju偶 Ci zrobi膮 z臋ba to nie musisz za 2 miesi膮ce si臋 z nim zn贸w wraca膰 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Mo偶esz odwiedzi膰 Centrum Stoamtologii Cicho艅. Lekarze s膮 na prawd臋 bardzo mili i delikatni. Jak ich uprzedzisz, 偶e si臋 bardzo boisz, to zrobi膮 wszystko 偶eby zniwelowa膰 b贸l. G艂owa do g贸ry

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czam
o no to fajne tam maj膮 podejscie do pacjenta...nawet tego najbardziej panikuj膮cego. my艣l臋 ze to jest tak jak powinno si臋 to odbywa膰! tak powinna ka偶da plac贸wka wygl膮da膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tez s艂ysza艂am o stomatologii cicho艅 , a w艂a艣ciwie czyta艂am w jakiej艣 gazecie krakowskiej , by艂 tam jakis dzie艅 walki raka jamy ustnej , ale to troche chyba by艂o temu . Moja siostra kt贸ra mieszka w krk chodzi do nich i z tego co wiem to raz ,ze bardzo sobie ich chwali a dwa , to ceny maj膮 dosy膰 przyst臋pne jak na prywatny gabinet .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Dr Ekwi艅ska z Bochni, tylko i wy艂膮cznie! Lekarz z prawdziwego powo艂ania z podej艣ciem do pacjenta. Numer do niej to: 503 098 688, jakby nie odbiera艂a to oddzwoni na 1000%. W nag艂ych przypadkach jestem przekonana 偶e przyjmie ci臋 tego samego dnia, a cenami b臋dziesz raczej mi艂o zaskoczona, je艣li znasz krakowskie standardy... A tu chyba jej strona http://www.emident.pl/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ja te偶 jestem z tych kt贸rzy zawsze panikowali u dentysty i niestety zauwa偶y艂am 偶e wielu z nich nie ma cierpliwo艣ci. Irytuj膮 si臋 i maj膮 jeszcze pretensje o to 偶e kto艣 najzwyczajniej si臋 boi a powinni by膰 do tego akurat w swoim fachu szczeg贸lnie przyzwyczajeni. Teraz przychodz臋 do doktora Wojciecha Klonowskiego na Kolberga www.klonowski-krakow.pl kt贸ry nie stwarza takich problem贸w a wr臋cz przeciwnie jest empatyczny i potrafi uspokoi膰. Jestem u niego w trakcie dosy膰 du偶ego leczenia i jak na razie nie mog臋 mie膰 偶adnych zarzut贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Je偶eli szukasz dobrego dentysty z Krakowa to polecam gabinet Steczko (www.steczkodentysta.pl) na ul. Krakus贸w 1C.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Bardzo dobre miejsce to Luxdentica na Ruczaju. Polecam gor膮co ka偶demu, kto szuka profesjonalnej opieki stomatologicznej. Sama wyleczy艂am tam wszystkie z臋by, a by艂o tego troch臋, podczas wizyt nauczy艂am si臋 tak偶e, jak prawid艂owo dba膰 o z臋by, a teraz jestem jeszcze w trakcie leczenia ortodontycznego. 艢wietne miejsce dla wymagaj膮cych pacjent贸w :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
W Krakowie najlepsza klinika stomatologiczna to Studio se+, sporo dentyst贸w ju偶 zwiedzi艂em a tu jednak opieka jest fachowa, 艣wietny sprz臋t. Mo偶na sobie te偶 poczyta膰 tu http://www.studiose.med.pl/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
O Klinice Luxdentica gdzie艣 czyta艂am, 偶e otrzymali tytu艂 najlepszej kliniki stomatologicznej w Krakowie. Szacun :) Kolega tam chodzi i bardzo chwali艂 opiek臋 i sam膮 klinik臋, m贸wi艂 偶e 艣wietnie urz膮dzona, nowoczesny sprz臋t no i personel podobno najlepszy zebrali w 1 miejscu. To si臋 musia艂o z艂o偶y膰 na taki sukces :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 anka746
Wyleczy艂am swoje z臋by w klinice Dental Park. Powiem szczerze, 偶e nie by艂o 艂atwo, ale odpowiedni specjali艣ci poradzili sobie ze wszystkim, za co b臋d臋 wdzi臋czna chyba do ko艅ca 偶ycia. Klinika mie艣ci si臋 w Krakowie, musia艂am doje偶d偶a膰, ale nie 偶a艂uj臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Polecam doktora Macieja Lepszego. 艢wietnie zrobi艂 mi kana艂owe leczenie z臋ba i teraz naprawd臋 nic nie czuj臋. Dla mnie extra. Przyjmuje w Scandinavian Clinic przy Placu Szczepa艅skim 3.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kasia892
Znacie klinik臋 Villa Dentica? Ja j膮 bardzo lubi臋 i cz臋sto tam jestem, poniewa偶 postanowi艂am zadba膰 o swoje z臋by. Wykonuj膮 tam kompleksowe zabiegi i jestem przekonana, 偶e ka偶dy znajdzie tam co艣 dla siebie. Ja za ka偶dym razem wychodz臋 zadowolona.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Eggie
niee, nie znam. Ale ja chodze do Stomatologii Cichonia i jestem bardzo zadowolona z tego gabinetu! jedenn z lepszych w Krk

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×