Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość hddhjscbj tchórz

dobry dentysta kraków

Polecane posty

Gość gość
Jeśli do kogoś z dobrym podejściem to tylko do CMPdent, nie znam ludzi z lepszym podejsciem w Krakowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam stomatologów z grupy Lux Med. Mają świetne podejście do pacjentów, a teraz również ciekawą ofertę dla swoich klientów na pakiet stomatologiczny Komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemka
dobry jest w Stomatologii Cichonia - bardzo dobrze leczy, dokładnie i bezboleśnie. także jest to moim zdaniem dobry gabinet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od bardzo dawna uczęszczam do doktora Klonowskiego www.klonowski-krakow.pl . Jest to godny polecenia fachowiec, który zawsze doprowadza do porządku moje ząbki. Czy chodzi o leczenie kanałowe, czy stomatologię zachowawczą - wychodzi im to znakomicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarias
zdecydowanie polecam Stomatologię dr Cichonia i jestem bardzo zadowolona z gabinetu! bardzo miło i profesjonalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smart Dental na ul.Grazyny,b. dobra jakosc wzgledem niskich cen i w miare bezbolesnie i bezstresowo, tez jestem tchorzem i to doceniam.tylko dojazd tam kiepski z centrum, ale jak mieszkasz na stale w krakowie to pikus dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiak54
Jakbyście potrzebowali dobrego ortodonty, to zostawiam namiary na http://ortolingwa2.pl na Masarskiej ich znajdziecie. Ja zdecydowałam się na aparat w dość późnym wieku, ale nie żałuję w ogóle swojej decyzji, super sprawa. Zęby są proste i zdrowsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemiczka
No ja w Krk to lubię Stomatologię dr Cichonia! Jest miło i wygodnie, a ponadto bardzo dokładnie są leczone zęby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Peła
Pani dr Szantyr albo pani dr Grabowska -Jędryczka ze stomatologii Cichoń. To są moje ulubione panie stomatolog. Już nie jeden raz poradziły sobie z moimi zębami, które za super nie były .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam stomatologów z Lux Med. Mam u nich od lat pakiet medyczny a teraz skorzystałam z promocji na pakiet stomatologiczny Komfort. Jestem zadowolona z ich usług. Dentyści mają fajne podejście do pacjenta, dzięki czemu wizyta jest mniej stresująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exxas
no w krakowie to stomatologia dr Cichonia! jest na prawdę dokładnie, miło i bezboleśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konnios
no wlasnie też uważam że ten dentysta jest na prawdę bardzo dobry - dokładny,bezboleśnie leczy. dla mnie to super lekarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiczkaa
Z pewnością gabinet doktora Cichonia taki jest…. Myślę ze jeden z lepiej działających w Krakowie. No i lepiej leczących! Mam do niego pełne zaufanie i nie boję się ze zrobi coś zle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do kliniki Luxdetnica, za moje leczenie odpowiada dr Agnieszka Bogusławska-Miśkiewicz, bardzo polecam, świetne podejście do pacjenta, duża wiedza, widać, że ma doświadczenie i praktykę kilkuletnią. Wizyty zawsze odbywają się w miłej atmosferze, co też jest dla mnie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeresaMaria22
Stomatologia Cichoń to jest najlepszy gabinet w Krakowie . W centrum Krakowa w dodatku z przystępnymi cenami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaKo
ja z Krakowa dojeżdżam do Tych do dr Pniok, wiem też że mają super protetyka (dr Żak), więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem pacjentką kliniki Luxdentica, z tym że ja chodzę do dr Klimeckiej. Nie wiem, czy wiecie, ale ta klinika dostała tytuł najlepszej kliniki stomatologicznej w Krakowie. Zresztą nie dziwi mnie to wcale, biorąc pod uwagę wysoki poziom świadczonych tam usług. :) A zakres jest szeroki - polecam sobie sprawdzić na https://www.luxdentica.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Najlepsza klinika, jaką mogłabym Ci polecić jest Villa Dentica w Krakowie. Dzięki Villa Dentica mogę cieszyć się zdrowym uśmiechem. Tutaj też regularnie wybielam zęby i wykonuję skaling - każdy zabieg wykonywany jest na tak samo wysokim poziomie. Na pewno się nie zawiedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lux med? Przy wykupieniu pakietu masz zniżki i przeglądy bez limitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ominkaa
dobry jest stomatolog Cichoń. bardzo dobry i delikatny dentysta. leczy dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią - p. Bartosz Cichoń jest bardzo dobry stomatologiem. Ogólnie gabinet tez maja dobrze wyposazony, w nowoczesny sprzęt. Tutaj http://www.stomatologiacichon24.pl/kontakt.php znajdziecie dokładny adres Centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do dr Klimeckiej do kliniki Luxdentica. Bardzo sobie chwalę - pani doktor to kompetentna osoba, bardzo profesjonalna, z doświadczeniem. Dzięki niej zamiast usunąć dwa zęby, wyleczyłam je. Do tego miła, uśmiechnięta, wizyty mijają w dobrej atmosferze, bez stresu i bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o dentystę chodzi to sprawdźcie sobie https://artdentina.pl/ Mieszczą się na Ślusarskiej. Co mi się u nich spodobało to szeroka oferta, mają nawet mikroskop i chirurgię. Musiałam mieć kanałowe z użyciem mikroskopu, moja poprzednia dentystka nie dała rady bez mikroskopu wyleczyć mi zęba więc znalazłam tę przychodnię i tu już zostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawa2
ja polece pana Macieja Cichanowicza ze Scandinavian Clinic, przesympatyczny lekarz z ktorym mialam stycznosc w czasie usuwania zatrzymanej osemki, balam sie jak ognia tego bo znajomy po podbnej akcji wyszedl od innego dentysty z siniakiem na pol twarzy :D pan Maciej podszedl do sprawy wyjatkowo profesjonalnie i delikatnie nie czulam bolu ani w trakcie ani po ;) teraz chodze do Scandinavian na przeglady (za darmo ;)) no i w razie czego bede tam leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do dentysty chodzę rzadko, bo mam wyjątkowo zdrowe zęby (taka moja uroda), a że dbam o higienę naprawdę sumiennie, to i ubytków nie mam. Ale w wyniku wypadku ukruszyła mi się jedynka i musiałam się wybrać do stomatologa, byłam właśnie w klinice Luxdentica i tam uzyskałam naprawdę fachową pomoc - uratowali mojego zęba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ibika
wlasnie ja mam swój sprawdzony gabinet i nie zamierzam go zmieniać nic a nic. szczerze wybrałam doskonale i czuję się tam po porstu bardzo komfortowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość operoness
Niektórzy wciąż obawiają się dentystów – zupełnie niepotrzebnie. Dziś, w zdecydowanej większości dentyści wykonują zawód, który kochają. Atmosfera w gabinetach jest przyjemna i nie przypomina tej sprzed kilkunastu lat. Szukając dobrego dentysty, proponuję zajrzeć do kliniki stomatologicznej https://cdcstomatologia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilowa29
Ja mogę polecić Ci dentystę do którego chodzę odkąd przeprowadziłam się do Krakowa, czyli jakieś 3 lata. Cenowo są bardzo konkurencyjni, a jakość świadczonych usług stoi na bardzo wysokim poziomie. Artdentina - WWW.artdentina.pl . Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×