Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Flora1234

Kto prowadzi sklep internetowy?Pomoc

Polecane posty

Gość Flora1234

Dostalam propozycje pracy. Prowadzenie sklepiku internetowego z bardzo drogimi rzeczami. Wiec napewno nie codziennie sie cos sprzeda, a kilka razy w tygodniu. Jak to wyglada? Co mam wlasciwie robic, na co zwracac uwage. Czy kontrolowanie takiej strony zajmuje duzo czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flora1234
Odp. prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flora1234
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flora1234
Pomocy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flora1234
Haloooo jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy, jakie obowiązki dokładnie Ci przydzielono. Jeśli sprzedaż i na przykład będziesz dostawać prowizję od sprzedanej rzeczy, to Twoim zadaniem będzie przede wszystkim reklama sklepu i/lub konretnego przedmiotu. Druga opcja, jaka przychodzi mi do głowy to po prostu obsługa zamówień, czyli jeśli ktoś coś kupi, dostajecie zapewne maila z tą informacją i ty masz dokończyć zamówienie. Napisz coś więcej o Twoich obowiązkach, to będzie łatwiej coś doradzić :). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuummmm
mi by sie przydala taka praca!!! szkoda ze mi nikt czegos takiego nie zaproponowal!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flora1234
No wlasnie mam isc na rozmowe (prace ta wlasciwie juz mam , tylko mam sie zatstanowic czy chce to robic) Wiem, ze mam kontrolowac , czy ktos kupil i odpisywac na maile z ewentualnymi pytaniami. Nie gadalismy o pieniadzach jeszcze. Zdjecia odpadaja , bo te juz sa , a nowe (jesli beda) bedzie wkladal gosc , ktory robil ta strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×