Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmhmhmhmhm

Jak mam to zrozumieć z dziewczyną ?

Polecane posty

Gość hmhmhmhmhm

Jestem w portalu randkowym i piszę z dziewczyną tylko jest trochę dziwne bo ja cały czas jej pytam Co robi w wolnym czasie ? Jakiej muzyki słucha ? itd. a ona tylko odpowiada. Brakuje mi już pytań bo prawie już wszystko wiem o niej a mnie jeszcze dobrze nie zna. Jak mam to myśleć. Czy ona w ogóle nie jest ze mną zainteresowana ? A może czeka z kim naprawdę jestem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproś ją na spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jest malomowny i nie wie co napisac:-P nie noo zartuje hmmm wydaje mi sie ,ze nie jest zainteresowana.... o nic cie niezapytala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhmhm
chyba gdzieś 2-3 pytała mnie ale więcej już nie. a jak zapytałem jej na spotkanie to jeszcze nie odpowiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhmhm
prawie już będzie tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaacomitam
takie długodystansowe rozmowy do niczego nie prowadzą! Umów się z nią! Dopiero wtedy będziesz wiedział na czym stoisz. Może nie jest zdecydowana i czeka aż Ty postawisz sprawę jasno? Miej jaja! Nie czaj się tak! Jak mnie irytują goście, którzy o wszystko grzecznie pytają, zamiast konkretną propozycję złożyć! Mam na myśli spotkanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhmhm
czyli mam jeszcze raz zapytać o spotkanie ? nie jest trochę głupio ? ja tak uważam ze moze pomysli ze jestem gwałcicielem. kurde a tata fajna laska i chce znia byc do konca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj sie o spotkanie, zaproponuj spotkanie w miejscu publicznym to sie nie wystraszy a jezeli i tym razem nic nieodpisze to daj sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaacomitam
piszesz z nią tydzień i już wiążesz plany na przyszłość? Nie za szybko? Skąd wiesz, że jak się spotkacie, to Twój zapał nie ostygnie? dobrze - dobrze mówi! Pierwsze spotkanie w miejscu publicznym. Będzie się czuła bezpiecznie. Pytaj do skutku, bo może przeciąga, żebyś nie pomyślał, że taka łatwa;-) Albo zapytaj wprost, czy nie jest zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhmhmnie
nie jestem taki szybki tylko tak pisałem. Dlatego wolę poznać bliżej czy do ciebie pasujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×