Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szmaciana lalka

co na prezentacje?

Polecane posty

Mam pytanie głównie do osób, które w swojej prezentacji maturalnej nawiązywały do II wojny światowej? Do jakich książek, filmów , dokumentów nawiązywaliście? Chodzi mi raczej o takie trudniej dostępne. Podstawowy kanon w tej tematyce znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaaaal
żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cewfewe
nie rozumiem po co trudno dostepne ksiazki ;/ wez sobie Zdazyc przed Panem Bogiem i te inne. lepiej sobie prace ulatwiac niz utrudniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cewfewe
a filmow masz troche i jeszcze wiecej np Katyn, artykuly tez co rusz w jakiejs gazecie znajdziesz, albo w internecie. myslisz, ze ludzie beda za ciebie szukac? musisz to sama wszystkio zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cewfewe
ale nie dostaniesz 20 pkt za to, ze wezmiesz jakies mega ambitne lektury, wlasnie tym bardziej moga cie za to oblac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaaaal
to widac dlatego "żal". mialam mature pare lat temu wybralam "podstawowy kanon" i mialam 20/20. wiec nie probuj szpanowac swoją "intelygencja" i ambicja tylko ogarnij sie i nie kombinuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaaaal
cewfewe - zgadzam sie. znam osoby ktore tak kombinowaly, chcialy cos pokazac, jakies z dupy wziete materialy i dlabo zdaly mature. jedna nawet ledwo zdala bo miala 9 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba niekoniecznie mnie zrozumieliście.a co do moich aspiracji to oszczędźcie sobie komentarzy.Każdy robi to co wg siebie uważa za słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cewfewe
ja ciebie nie krytukuje tylko daje tobie dobra rade. robta se co chceta, w sierpniu przeciez termin poprawkowy ale ominie cie rekrutacja na studia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cewfewe
ale ja sie nie pytalam ani nie stwierdzalam kiedy zdawalas mature. powiedzialam tylko, ze w sierpniu jest termin poprawkowy :) ale wtedy juz nie masz co liczyc na wymarzone studia, tylko na jakies wolne miejsce na kierunku ktory zupelnie nie ma sensu. nie kombinuj, wez 2 lektury i moze jedna taka nieznana ksiazke, film wez sobie Liste Shindlera. jaki masz dokladnie temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za radę , ale widac już taka jestem , że i tak zrobię po swojemu:) a co do dalszego kształcenia to nie wiem czy w ogóle wybiorę się na studia.czas pokaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cewfewe
kazdy robi po swojemu, ale schemat i tak musisz zachowac. lepiej idz z tym do jakiejs polonistki bo mozna sie latwo poslizgnac. odemnie z klasy 2 osoby nie zdaly ustnego polskiego bo niby zle zrozumialy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×