Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oster

Ja ja kocham lecz jest zle.. Pomozcie :(

Polecane posty

24 minie 5 miesiecy odkąd jesteśmy razem.. do tej pory ja przystwarzałem jej bol , raniłem ją ale nie zawsze, takich moich wybrykow bylo moze okolo 4 - 1 z nich to było pocałowanie kolezanki na dzień kobiet tzn. pocałowałem ja w policzek, bo sama chciała zebym to zrobił ;) to było tak okazyjnie.. dzien kobiet i wgl. Powiedziałem jej ze zrobiłem to bo nazwałe mnie imieniem swojego byłego.. troche sie tym wkurwiłem.. nastepny przypadek zadania jej bolu to.. uwierzenie kolezance z daleka ze moja dziewczyna cos do neij napisaął a to okazało sie ze jest nieprawda.. przykro mi ale ... to stało sie w 1 miesiacu.. nie za bardzo jej jeszcze ufałem.. kolejnym przykąłdem co zrobiłem bedzie .. znow uwierzenia kolezannce ze gadała z nia i powiedziała jej ze chce sie zemscic za to ze pocałowałem kolezanke na dzień kobiec.. nie bede tu podawał imion bo wszystko musi zostac utajnione ;d Powiem wam tak.. chlopaki wyznawali jej milosc, ona z nimi pisala mi zabraniała pisac z dziewczynami.. byłem głupi ze jej na to pozwalałem.. Teraz załuje wszystkiego.. ze oni ja już prawie mieli a ja nie moglem nic z tym zrobic Bo jeżeli bym cos napisał do nich to od razu byłby foch ;/ byłem głupi ze jej słuchałem.. Wiele razy już chciałem z tym cos zrobic ale nie pozwalała mi an to ona Ale dzisiaj się to zmienilo.. Taki frajer od paru tyg do niej pisze a ona mi zabroniła Pisac do ng.. Wiec ja już niewytrzymałem, wkurwiłem się i napisaelm do ng ze mnie to wkurwia.. A on ze ok. , zrozumiał. Za pare minut ona do mnie pisze ze napisała do ng na gg i go przeprosiłą za mnie;/ Ponieważ nie chce stracic z nim kontaktu -.- . Co wy o tym myslicie ? Dałem dupy od samego początku lecz chce to zmienic.. Pomozcie mi zrozumieć tą sytuacje bo ja już nie kumam tej dziewczyny , pisze mi ze ,, o nie..on znowu napisal ;/,, a teraz przeprasza go ze ja napisałem.. do ng bo ona nie che żeby się na nią obrazil i żeby kontaktu nie stracil ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie cs.. wyrazajcie swoje zdanie na ten temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie dzieciakami
ani to miłosc, ani zwiazek co tu pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja tu pobredze
nie ma co pisać, bo cała sytuacja jak dla mnie jest absurdalnie śmieszna... chyba jeszcze z Was dzieciaki a jeśli nie to Wasze zachowanie jest mega dziecinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaa.jestes beznadziejna
stary zachowujesz sie jak ostatni dupek laska robi z toba co chce wiec wbij sobie do głowy ze to bedzie koniec, chyab masz 20 lat ze tego nie rozumiesz laski lubia twardych facetów ona jest zaborcza bo ma cie w kieszeni i jestes tylko zabaweczka bez charakteru, a laska w najlepsze szuka sobie kogos, to taki typ skaczacy z kwiatka na kwiatek wiec jak dopadnie nowy to z pewnoscia przeskoczy na niego a on bedzsie jej dosiadał.. jak sobie chcesz niech twoja meka i wasze głupie gierki trwaja nadal.. ale jestes za słaby by powiedziec NIE!! i tegos ie konsekwentnie trzymac posukaj sobie lepiej chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ze chlopaka -.- nie jestemz adnym pedałem.. poprostu moglem to zmienic na samym poczatku.. ale ja i tak nie jestem lepszy od niej .. nie chce z nia zerwac bo mozno ja kocham i bez niej nie wytrzymam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaa.jestes beznadziejna
zaszydziłem z tym chłopakiem, moze nie ejstes pedałem ale jak pedałek sie zachowujesz co to znaczy MOZE weż sie poerdolnij facet o sciane murowana z cegły mocno wypalanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×