Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maryjka z Radyjka .

Co sadzicie o lesbijkach?

Polecane posty

Gość Maryjka z Radyjka .
wania, to masz szczescie ze trafiles na hetero:) bo taka co juz posmakuje innej kobiety to juz do faceta nie wroci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wania z drągiem za pociągiem
no skoro komuś nie odpowiada widok pedała to ma prawo do swoich poglądów i manifestowania tego tak samo jak pedzio ma prawo do walki o swoje prawa a społeczeństwo to przeżre wysłucha i wyciągnie średnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wania z drągiem za pociągiem
no mam szczęście fakt ale stwierdzam że bi nie są warte zachodu i podziękuje byłej że się odjebała jak ja jeszcze spotkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbys byla jeszcze bi
to trojkacik fajna sprawa a tak to mi sie nie podoba :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no po niektórych
ale pedały jak mówicie manifestują bo praw domagają się takich jak związki hetero,nie spotkałam się nigdy żeby mnie ktoś wyzywał dlatego że jestem mężatką ja osobiście jestem tylko przeciwna adopcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjka z Radyjka .
no, wiesz, takie prawdziwe bi to raczej leca na kobiety, bo wiadomo ze kobieta kobiecie zrobi najlepiej i ja rozumie, a wy chlopy to tylko o dupie myslicie a nie o uczuciach :o faceci musza szukac hetero bo ja wezma bi to potem ona moze odejsc do kobiety, tak czesto jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocherowy_berecik
kiedyś były sufrażystki po emancypacji feministki a teraz są lesbijki W tym układzie pedał jest owocem adopcji 2 lesb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z kurwami
jebac lesbijki !! to pierdolone feministki i brzydkie pasztety!! A FUUUJ GARDZE SCIERWEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanał
I widzisz maryjka jaka z ciebie kurwijka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omijać lezbijki, gejów i bi niech nie gorszą ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałam lezbijki i to są k***y bo nasłały na mnie faceta żeby mnie molestował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem bi z przechyłem na kobiety a wyglądam tak, że raz na 2 dni ktoś mnie podrywa ;) ale kobiety lecą na mnie masowo, nie wiem z czego to wynika ogólnie z kobietami jest mi duużo lepiej, i w życiu i w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę nie próbować, już raz się przejechałam na lesbijkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty lepiej nie próbuj, bo jeszcze nie wiesz na kogo trafisz. Recepta na szczęście: ,,kochaj jedną osobę bo inaczej się pogubisz,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tu nie być sobą
18:24 jesteś po prostu bardzo skromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapragnęłam poznać lesbijki, więc do nich pojechałam, nie wiedząc że to będzie takie przeżycie. One psychicznie dręczą ludzi a na końcu nasłały faceta żeby mnie zgwałcił. One same nie doświadczyły prawdziwej miłości, nie wiedzą co to jest miłość i dlatego są takie wredne. Kochać to znaczy być dobrym człowiekiem. Jestem osobą bogatą w wiedzę religijną, bo czytam dużo książek o tematyce religijnej i dowiaduję się nowych ciekawych rzeczy dzięki którym czuję się mocniejsza i silniejsza. Zachęcam do dwóch lektur. Apokalipsa(Uczta Duchowa) i Święty pośród świętych (wyniesieni na ołtarze przez Jana Pawła II) a także Ewangelia według Św. Łukasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menniak
niektóre fajne d**eczki są ale nie dają nam co stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wiele zainteresowań. Na jednym z nich poznałam nawet Księdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Apokalipsie pisze. Jeżeli ludzie nie odwrócą się od złej drogi, jeżeli na ziemi Bóg nie znajdzie czystej duszy to ześle karę w postaci ognia. Z nieba będzie padać ogień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wtedy ludzie uwierzą że jest Bóg i się nawrócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele ludzi zginie, ale to wtedy nastaną złote gody. Bo więcej dzieci ma czysta niż osoba żyjąca z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem dziewczyną i również wolę kobiety. Chętnie bym się z jakąś związała... *marzy*. Czy wiecie, gdzie można poznać jakąś dziewczynę-lesbijkę/bi do stworzenia stałego związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zawsze sexy
tacy sami ludzie ale niech nie kleją się do mnie lepiej ( co mnie obchodzi kogo ma pod pierzyną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauwazylam u niektórych dziun taka tendencje na afiszowanie sie ze swoim (niby) lesbijstwem, a raczej biseksualizmem. Te dziewczyny w miejscach publicznych czasem całują się z kolezankami, prowokacyjnie razem tańczą ale myślę ze to po to żeby zwabić facetów, rozpalić ich.- bycmoze dlatego ze nie maja nic innego do zaoferowania i w ten sposób kusza. Jak przychodzi co do czego to zadna nie wiąże się z kobieta tylko dziwnym trafem wszystkie oznaczają się w związkach z facetami na FB ;)( to często koleżanki znajomych). Także dla mnie to sztuczne i na pokaz, chęć zwrócenia na siebie uwagi facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhetero
Co sadze o lesbijkach? Mysle ,ze to taka sama relacja jak para hetero..Kazdy ma prawo do szczescia ,a czy to osiagnie z kobieta czy mezczyzna to nie moja broszka,ja ze swojej strony zycze wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ważne czy jest się dziewicą, czy też nie, bo Bóg może z nie dziewicy, lub z kobiety nie czystej zrobić dziewicę, kobietę czystą. Tylko trzeba się wybielić we krwi baranka. Wszak dla Boga nie ma rzeczy nie możliwych. Bóg może wszystko. Z Apokalipsy zostali wybieleni we krwi baranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzi przyciągają wspólne zainteresowania, tak jak ja lgnę do religii, tak inni lgną do historii, do polskiego, do sportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×