Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna porzeczka*

Idealna waga kobiety.

Polecane posty

Gość takajednazładziewczyna
a nie lepiej BMI sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia krysia
nie liczy sie tego w ten sposob zalozmy ze od wzrostu odejmiemy 110 to idealna waga dla kobiety mierzacej 170 cm to 60 kg - taka kobieta jest szczupla ale ma troche cialka dla kobiety o wzroscie 150 cm idealna waga to musialoby byc 40 kg i taka kobieta bedzie przerazliwie chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bo ktoś "inteligetny" powiedział ,że trzeba odjąć aż 20 kilo od swojego wzrostu aby wyszła idealna waga. Np 1.60 cm - 20 kg (czyli 40kg) to idealna waga jaką powinno się mieć :o albo świat spadł na psy albo ta dziewczyna ma chorą psyche :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia krysia
o kilogramy chodzi hehe a ja z rozpedu wszylam sobie ze chodzi o ten wzor na cm wiesz co mam kolezanke 160 cm i 39 kg ciagle w szpitalu siedzi i wyglada jak z obozu masakra Chcialaby przytyc a nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyhhhhhhh
Na to pytanie nie majednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od budowy, są osoby o grubej kości, sporej masie mięśniowej i im waga wskazuje teoretycznie nadwagę jednak wcale tak nie wyglądają. Z drugiej strony brak mięśnia, nalane wodniste ciało i niby fajna waga a optycznie nadwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafnoście
ta ja mam 160 i 48 kg i jestem za chuuuuuuudaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś zna się na tym? bo wywołała się mała wojna na ten temat ja uważam ,że gdybym odjeła od wzrostu aż tyle kg to były by same kościotrupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enter sandwoman
Ja mam 174 cm i ważę 60 kg. Jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsddsd
Dobra waga jest jak np. waga 70 kg i wzrost 170 cm. waga 65 kg wzrost 165 cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enter sandwoman
Kurde, obcięło mi pół wypowiedzi. Pisałam, że w miarę miarodajne ;) są tabele wagowe i badania zawartości procentowej tkanki tłuszczowej w organizmie. BMI też od biedy, ale te odejmowanie 100 czy 110 cm można sobie o tyłek rozbić. Pamiętam, że sto lat temu w liceum liczyliśmy to tak, że: (wzrost-110) - 0,1*wzrost, ale to też chyba bujda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Evangeline+
70 kg? przy 170? toż to leberwurst:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia krysia
mnie sie wydaje ze mniej wiecje jest taki snatdard i kazda kobieta z porownywalan waga i wzrostem wyglada zgrabnie nie chudo nie grubo ale szczuplo 150 cm ok 45 kg 155 cm ok 49 kg 160 cm ok 52 kg 165 cm ok 55 kg 170 cm ok 58 itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anmia
[zgłoś do usunięcia] yyyyhhhhhhh Na to pytanie nie majednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od budowy, są osoby o grubej kości, sporej masie mięśniowej i im waga wskazuje teoretycznie nadwagę jednak wcale tak nie wyglądają. Z drugiej strony brak mięśnia, nalane wodniste ciało i niby fajna waga a optycznie nadwaga. No ja mam 164cm, 62 kg... Nadwaga? 62 cm w pasie, 88 w biodrach, 92 w biuscie, dosc maly tylek : 10 lat temu przy 57 wygladalam jak baleron na nzkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mira532
Moja wymarzona waga to 55 kg! I jestem na dobrej drodze, żeby ją uzyskać :D Ostatnio kupiłam bardzo dobrą wagę od Wag Wielkopolskich, taką z pomiarem tłuszczu, wody itp. Teraz mogę dokładniej sprawdzać masę ciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×