Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załatwicielka

tak go załatwię!

Polecane posty

Gość załatwicielka

uważacie, że to będzie fair? mam stałego partnera, który ciągle dochodzi pierwszy. Nic z tego sobie nie robi, że mi do końca fajnie nie było. Np. dziś, już czułam, że było blisko i... koniec! Wnerwiłam się troooooochę! Jeśli uda mi się dojść pierwszej ( rzadko, ale czaaaasami się zdarza), to zrzucę go z siebie i nie dam mu dojść. Niech się poczuje tak jak ja mam zazwyczaj. Zrobić mu to? Czy to niehumanitarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yooo
Najlepiej od razu go rzuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapeczka z szyneczką
I nie rób mu kompociku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,marusia,.
Doskonale Cię rozumiem, mam dokładnie to samo, ale jeszcze nie znalazłam żadnego porządnego sposobu. Obawiam się, że yooo ma rację! Takich dupków powinno się rzucać! Ale powiedzieć łatwo, a sił nie starcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załatwicielka
łatwo napisać - rzuć! Życie nie składa sie tylko z seksu. Ale TO potrafi wyprowadzić z równowagi. Po wszystkim usłyszałam "dlaczego jesteś taka smutna". Przecież ja wkurwiona byłam, a nie smutna! Tylko chyba nie jest przyjęte, że kobieta pierwsza kończy. Piszę to dość "na gorąco"- jeszcze mnie trzyma. Nie wiem kiedy dojdzie do kolejnego zbliżenia i czy będą potrafiła tak postąpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan ze sklepu
kiepska sprawa, kiepska...nie złość się nie przemyślaj fikołajków, tylko powiedz mu co ma robić. I nie wstydź się, na pewno potrafisz być kulturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówić nie potrafisz
? :o Pogadaj z facetem i powiedz mu żeby nie myślał tylko o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyskretny Zadowalacz ;)
Załatwicielko. Do seksu znajdź sobie jakiegoś "Dyskretnego Zadowalacza". A żyj dalej z tym, który dochodzi pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj kobieta powinna dochodzić pierwsza bo u was orgazm trwa dłużej i wolniej opada Możesz spróbować go zrzucić gdy dojdziesz i powiedzieć mu że ty tak masz za prawie każdym razem. Może zrozumie w końcu że ty jesteś żywą istotą a nie jego ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam od razu niehumanitarne- wg mnie dobry masz pomysł. Jak zobaczy jak się czujesz, to może wreszcie zacznie się bardziej starać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł- załatw go tak parę razy to się opamięta :D Tylko przygotuj się na wielką złość z jego strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczny
A dziewczynko ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienaganny
o matko! :O a może weźcie pogadajcie i spróbujcie znalesc jakieś rozwiązanie które obojgu da satysfakcję w łóżku ?:O jeśli to nie prowokacja, to naprawdę współczuję kolesiowi, że ma taką tępą babę :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjhsabgdas
jak by mi tak jakaś zrobiła to bym se zwalił i cześć :) żadna śmierdząca cipa nie jest lepsza od mej prawicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli facet nie ma 2 metrów wysokości i 100 kg wagi to bez wiekszych problemów powinna sobie poradzić ze zrzuceniem go z siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo a rozmowa a raczej rozmowy nic nie daly... i tez mailam taki pomysl jak Ty ale watpie ze keidys dojde poerwsza... ewentualnie jak bede widziec ze juz jest blisko to go zrzuce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie rozumiem jednego- co mu stoi na przeszkodzie zeby zrobic tobie dobrze, np reka po tym kiedy on mial? ( jesli mial pierwszy) Jest egoista i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×