Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość une duek

Wzwód podczas objęć lub pocałunków

Polecane posty

Gość une duek

Co sobie myślicie, jeśli zauważycie, że facet, z którym się spotykacie dostaje wzwodu kiedy was obejmuje albo kiedy was całuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam nadzieję, że dostaje... Inaczej nie chcę, żeby mnie obejmował czy całował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa_NINA
myślę sobie wtedy,ze to na bank za chwilę skonczy sie w łóżku... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość une duek
Heh:) A mnie jako faceta to naprawdę krępuje, zwłaszcza, że nie jestem zbyt doświadczony. Ale właśnie słyszałem, że dziewczyna może to postrzegać jako komplement i to szczery:) A niektóre z was patrzą na to źle? Że facet jest jakiś nieokrzesany, zboczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to jest niekontrolowana reakcja organizmu. Jak można na to patrzeć źle?? No dobra, doświadczony facet, która nie jedno już ma za sobą i do tego nie jest wyposzczony może to w pewnym stopniu skontrolować. Ale przecież to jest największy komplement, jeśli kobieta czuje, że działa na faceta. Jeszcze lepiej jak dostają erekcji na sam widok, bez dotykania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa_NINA
jesli ten facet jets moim facetem to czego tu sie wstydzic? Co innego jesli byłby to zwykły kolega i na kolezenskie pożegnanie stawałby mu dęba. Wtedy to inna sytuacja, moglabym sie wtedy poczuc rzeczywiscie skrempowana. Mój były zawsze tak miał i czesto mówił mi wtedy na ucho,ze strasznie na niego działam i nie panuje nad swoimi reakcjami. Dla mnie to było urocze, heh ;) A pozniej wiadomo,ze konczyło sie w wyrku. To były czasy... ale sie rozmarzyłam ... ;)))) Aaaah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a moglbys autorze
"une duek Heh A mnie jako faceta to naprawdę krępuje, zwłaszcza, że nie jestem zbyt doświadczony. Ale właśnie słyszałem, że dziewczyna może to postrzegać jako komplement i to szczery" ;;;;;;;;;; moze napiszesz autorze jak bys do tego podchodzil...jako kon.Na przyklad.bardzo by mnie to interesowalo.Bo jako facet piszesz po prostu no powiedzmy rzeczy smieszne raczej.To moze jako ten np.kon cos bys napisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowna dziewczyna stad
a ja to lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a moglbys autorze
no i widzisz chlopie-jak ci napisala ktoras dziewczyna-jak mozna podchodzic do czegos tak ak ty- a co jest sprawa fizjologiczna.Niezalezna od ciebie.ja sie w ogole z tym nie kryje jak mi stanie w takiej sytuacji.Mam to gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się tym nigdy nie przejmuję zbytnio, bo niby co mam wtedy zrobić? Uciec? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na miejscu kobiety czułbym się bardzo dowartościowany. Szkoda, że kobiety w takich sytuacjach nie dają tak wyraźnych oznak podniecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×