Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzywiński

szukam dobrej kochanki [FOTO]

Polecane posty

Gość ło matko!!!!
Mamutowa ma kwadratową tfasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest to forum dyskusyjne, nie jest to temat prywatny wiec moge zabierac glos gdzie mi sie podoba :) a co do moich zdjec- luzzz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzys12211
Nie dosyć, że ma prosaki, to jeszcze cham, prostak, świnia, nieuk i buc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola-hola-hola
gdzie ta twarz już jej jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tłuste uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie podoba się ta para
mamutowa i autor wątku:) pasują do siebie jak młoteczek do kowadełka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie sie spitna poza kafe :D a tu teraz na amory im sie zebralo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem chętna tylko nie
nie wiem , czy byłabym dobrą kochanką, po czym to poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twarz jest dla nielicznych a nie dla mamutowej musisz byc gabarytowo bardzo duza skoro amsz taki nick a zdjecia nie koniecznie musza byc twoje w sumie to blondynka to masz prawo pierdolic glupoty czemu jestescie tacy ulomni ze jak jest konkretny temat to pierdolicie glupoty na calkowicie inny temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja jestem chętna tylko nie lubisz eksperymentowac nie lubisz rutyny potrafisz poznac potrzby faceta potrafisz przejac czasami inicjatywe po tym np mozna poznac dobra kochanke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac,ze jestes ograniczonym czlowiekiem, myslisz stereotypami- blondynka, musi byc glupia! wklejasz zdjecie chuja a za chwile swoja twarz, no sorry..haha, na twoim malym sa prosaki,ktore doskonale widac na zalaczonym zdjeciu, wiec powiedzialam tylko,ze je masz, a ty uniosles sie ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak a zdjecia znalazlam najpiekniejszej kobiety swiata i sobie wkleilam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie podoba się ta para
ty ...mamutowa .....też się uniosłaś..o zgrozo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mamutowa ale ja sie nie gniewam o cos co sie tam dopatrzylas tylko skoro masz faceta to po chuj wchodzisz do tematu osoby ktora szuka romansu? a co do jaj to okulista sie klania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasiuniaaczekoladaa okulista sie klania:P i kolejna sie udziela kobitka ktora nie dostosowuje sie do tematu nie badz ulomna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WZROK MAM DOBRY I DOSKONALE WIDZE ZE MASZ ZANIK JAJ!!! albo je po prostu ukryłeś... dlaczego uwazasz ze nie dostosowuje sie do tematu?? moze bylam zainteresowana ale po tym co zobaczylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie podoba się ta para
mamutowa jest ładną kobietą....ale zołzowatą i bez mózgu co czyni ją nudną i sklasyfikowaną do roli męskich zabawek.....nie ma ani przyjaciół ani przyjaciółek....bo dokucza im bez przerwy...dlatego wyżywa się na forum....ale brak splendoru uczuciowego uczyniło z niej zgorzkniałą kobietę:O nawet na kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezedury...
Mamutowa nie jest ładną kobietą, jest tylko kobietą zadbaną, a to duża różnica. Jakby ją tak zobaczyć bez makijażu i z włosami spiętymi w zwykłą kitkę to byłoby widać niezbyt ładne rysy jej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasiuniaaczekoladaa jakbys byla sprawna wzrokowo to bys wiedzila ze z tego ujecia chuja zobaczysz:P chyba wiem jakie mam jaja i sa normalne:P a poza tym jajami orgazmu chyba nie dostajesz:P a chcesz miec jaja jak glowa to mzglos sie do faceta ktory jest chory na te sprawy:P a co do mamutowej todziwne masz faceta a wystawiasz na kafe fotki takie jakbys chciala sie ruchac:P i wdg mnie nie jestes wcale najpiekniejsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie podoba się ta para
możliwe...ale nie chcę aż tak się zagłębiać ani jeździć po niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie podoba się ta para to co piszesz to kompletna bzdura!!! bulszit!!! mamutowa jest wspaniała, piekna, inteligentna i przynajmniej zawsze ma cos madrego i sensownego do powiedzenia. uwielbiam ja za to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×