Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzywiński

szukam dobrej kochanki [FOTO]

Polecane posty

Gość dunun
mamautowa nie miałaś byś nic do gadania wsadził bym ci kutasa z prosakami i byś ciągła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem, a na nk mozna dodawac zdjecia? :D dzieki kafe juz wiem,ze jestem dziewica, pasztetem, idiotka i w ogole do bani, chyba sie powiesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestoparolatek
hm i do tego ciety jezyk :) widac jestes pewna siebie osoba:) tak trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
no i nie dziwie sie wcale , ze ktos kto dał tu zdjecia nie rozumie , a porównanie odbija w strone portalu typu "nasza klasa " tak mozna zrobic tak , ze widza zdjecia tylko znajomi , profim ma ustawienia , troche mozliwosci jest - tutaj brak takowych ! ale jak ktoś i tam zdjecia ma ogulnie dostepne to wcale lepszym od ciebie nie jest , albo nieswiadowmym - co i tak wyraza jedno - głupotę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wytlumacz prosze, dlaczego jestes glupia,że wstawilam swoje zdjecia? bo ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
ha ha ha jak ty tego nie rozumiesz to ja juz naprawde nie mogę , a tłumaczyc nie bedę inni to zrobia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia w stopce są po to zeby inni widzieli z kim rozmawiaja... ciekawe czy inni byli by tacy madrzy i sie udzielali i pisali to co naprawde maja do powiedzenia gdyby ich zdjecie widniało w stopce??? ja przynajmniej nie wstydze sie tego jak wygladam i tego co mam do powiedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moim zdaniem to odważne ,że wstawiłyście swoje zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wielu forach to normlane, kafeteria jest bardzo plytkim forum, na ktorym kazdy sie wyzywa, kloci, jesli ktos kto ma zaczerniony nick chce powiedziec prawde, chce sie o kims wypowiedziec czesto robi to spod pomaranczy. nie wiem co w tym odwaznego,ze wystawilam swoje zdjecie? biore udzial w dyskusjach, nie wstydze sie tego co mam do powiedzenia, nie wstydze sie tego jak wygladam, wiec dlaczego nie? kazdy tutaj wyzywa od debili od pasztetow..tylko szkoda,ze robia to same pomarancze, tak tu bylo jest i bedzie, nie spodziewałam sie niczego innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik i czterej pancerni
brzydki jest wasz pies hauhauhau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy odwazne ale sama bym chcialam wiedziec z kim rozmawiam a nie tylko ogladac zdjecie jakiegos marnego chu.ja z prosakami na dodatek. jak widac nikt nie ma pojecia o rasowych psach - dokladnie tak jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik i czterej pancerni
najlepsze są owczarki anie te kundlo podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik i czterej pancerni
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik i czterej pancerni
Nie wiem co wy widzicie w tym psie przeciez on tylko je i sra,a taki owczarek to wierny i mądry w przeciwieństwie do waszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik i czterej pancerni
tego waszego to rozjechał bym t-34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik i czterej pancerni
chodzi mi o owczarka niemieckiego są to bardzo dobre psy resztą co to za różnica że jest ich dużo na ulicach, a mam pytanie moge sie założyć że pewnie niezle dogadzacie swojemu psowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik i czterej pancerni
psu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tym sposobem przekroczony zostal pulap 200stu postow :D co do psow...... moda na male takie cos tez mija....... nie jestem fanka takich malych bestii.... ale o gustach, smakach i kolorach nie dyskutuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik i czterej pancerni
kasiaczekolada jesteś chora owczarek nie jest po to aby trzymać go na smyczy,owczarki zawsze są wierne, nie stwarzają wielkiego zagrożenia, ciekawe tylko czemu jakoś owczarki bardzo przysłużyły sie podczas wojen,a wasz to co tylko sra na chodniki i żre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik i czterej pancerni
z tematu o kochance zaczoł się temat o psach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety taka jest prawda bo ludzie kupuja owczarki po to zeby bronily gospodarstwa a malo kto trzyma takiego psa w domu, w miescie... zreszta co widze jakiegos owczarka to nie dosc ze agresywny to jeszcze jak wypłosze wygladaja. a swoja droga kazdy kupuje takiego psa jaki mu sie podoba i na jakiego go stac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik i czterej pancerni
dużo ludzi ma w domach owczarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, miedzy innymi moja sasiadka tez. pies jest tak agresywny ze nawet na dwor nie moze z nim wyjsc bo od razu rzuca sie na ludzi czy inne psy... to sa wlasnie ukochane owczarki niemiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×