Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wisienka76

JAKA RASA MAŁEGO PSA DOBRA DLA DZIECKA?

Polecane posty

Gość spaniele dla dzieci są ok
odradzam jamniki-złosliwe i lubią podgryzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ,ze jamniki nie sa fajne,myslałam o piczerach ale naczytałam sie ze bywają zazdrosne i złosliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaniele dla dzieci są ok
spaniele są naprawdę fajne i przyjazne dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tyle ze myslałam o mniejszym piesku,bo jak widze to one na fotkach wygladaja na dosc duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistic
a nasza jamniczka jest już z nami 10 lat--- jest przekochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzam teriery: niespecjalnie przywiązują sie do ludzi, są dość niezależne. Labrador nie jest mały, ale najlepiej opiekuje sie dziecmi, można mu zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem jako M
ZADNA bo pies ani zadne inne zwierze to nie zabawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam słyszałam
Jak chcesz , żeby dziecku pękły bębenki oraz aby został wyśmiany przez świat , to polecam yorka lub innego szczura .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doskonale wiem ,ze pies to nie zabawka,jestem matka i wiem co jest dobre dla mojej rodziny.Córka ma 10 lat ,ale staramy sie o maleństwo wiec chciałabym by pies nie był zazdrosny o nowego potomka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronie jamnikow
mam jamnika,zakochany w synku z wzajemnoscia zreszta :) ,poza tym przychodza rozne dzieci,bawia sie z nim a wiadomo nie jest to zawsze delikatne,ten psiak ma anielska wprost cierpliwosc,w dodatku potrafil rzucic sie na boksera gdy ten za blisko do syna podszedl,wiec nie zgadzam sie z opinia o ich zlosliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronie jamnikow
ponoc to w wiekszosci kwestia wychowania a nie tylko rasy wiec trudno powiedziec jednoznacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronie jamnikow
sasiadka ma boksera,to jest pies ktory kocha wszystkich,zalizal by na smierc,i tylko to wlasnie mnie odstrecz od niego-wszystko oslinione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten piesek to ma byc nie dla mnie tylko własnie dla córki.Wiem ze kazdy moment bedzie nieodpowiedni,a z ciaza no cóz...nic pewnego 4 lata starań,kilka niepowodzeń..Szkoda gadać..Szukamy małego psa by własnie móc go wszedzie ze soba zabierać i nie obarczac opieką nad nim innych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jak narazie nie ma żadnych problemów ze zdrowiem,jednak trzeba dbac i pielegnwac jego faldki kolo oczu i noska. naprawde nei sa cięzkie w utrzymaniu, uwielbiaja pieszczoty, spac w łozku i by blisko wlasciciela, moj troszke chrapie jak spi i charczy ale to chyba wszytkie bulddogi tak maja. mozna sie do tego przyzwyczaic a z czasem dla mnie stalo sie to urocze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka............
maltańczyk, bolończyk, shi tzu, west higland terier, jack russel terier, z większych to labrador oczywiście,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysleliśmy o wzieciu pieska ze schorniska ale nam odradzano,gdyż podobno bardzo chorują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkietakie
Jesli interesuje Cie Bulldog francuski to napisz do jakiegos hodowcy z prosba o dokladniejsze informacje na temat rasy, poszukaj na forach. Ja znalazlam: Buldogi francuskie mogą być uparte. Zalecana się w ich przypadku tresurę w młodym wieku. Robienie przez psa bałaganu w domu może stanowić problem dla wielu właścicieli dlatego też tresura swojego ulubieńca pomaga w upewnieniu się, że cały dom nie zostanie do końca do końca zrujnowany. Wklejam to po to bys mogla zobaczyc ze nietresowane male pieski moga przyspozyc sporych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://photos.nasza-klasa.pl/30183454/3/main/7cca1980d8.jpeg dodalam tez zdjecie w stopce:) moj nie sprawia wiekszych problemow. wiadomo jak to szczeniak ciekawski jest i wszedzie zaglada, wszytko go interesuje, potrafi byc tez uparty ale wiekszych problemow nei sprawia. wuazam ze ejst to idealny pies dla dziecka i osob straszych. jest symaptyczny towarzyski i nie zamieniala bym go na innego za zadne skarby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×