Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość być w ciążyyy

Czy któraś z Was zaszła w ciąże 10 dc przy cyklach 28 dniowych?

Polecane posty

Gość być w ciążyyy

być w ciążyyy Hej! Pytanie, jak w temacie . Teorie znam, wiem, że to możliwe, ale chce poznać wasze opinie, doświadczenia. Dodam że chce być w ciąży, choć jeszcze nie planowaliśmy. [18.07.2010] 19:41 [zgłoś do usunięcia] być w ciążyyy Rozszerzając moją wypowiedź, to kochaliśmy się 2 razy 10 dc i raz 11 dc, totalne szaleństwo Nas ogarnęło przez te upały . 11 dc to przy moich regularnych cyklach 28/29 dni, to jeszcze większe prawdopodobieństwo, za kilka dni powinnam mieć owulację, no ciekawe, ciekawe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nad morze
ja zaszłam w 8mym dniu cyklu -zaraz po okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być w ciążyyy
A jak długie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to bardzo realne
Bo przecież plemniki żyją około 72 godzin a owulacja jest 14-16 dni przed miesiączką wiec przy takich cyklach 10-11 dzień cyklu to idealne dni- dni płodne- na dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być w ciążyyy
tak to bardzo realne--->Serio, serio? :). Miło mi z tą myślą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być w ciążyyy
Proszę jeszcze o jakieś opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykle mam 27-28 dniowe. Zaszłam w ciążę po stosunku, który się odbył w 10 dniu cyklu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być w ciążyyy
Darianka---> Dzięki za odp. A jak długo się staraliście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straliśmy się od grudnia 2008, udało się w kwietniu 2009 :) Córeczka przyszła na świat w grudniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być w ciążyyy
Ahaś, czyli kilka cyklów starań...U stal to pierwszy cykl dopiero, no i to był spontan, a nie starania się, mieliśmy jeszcze poczekać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być w ciążyyy
dagmarka---> A przy drugiej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być w ciążyyy
Radzicie czekać do okresu i dopiero zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przy drugiej ciazy, nie mialam okresu! Bralam tabsy i odstawilam je bo chcialam zajsc ponownie w ciaze, przez 4 miesiace nie miesiaczkowalam, mimo wszystko trafilismy z mezem cudem w owulacje i udalo sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być w ciążyyy
No to nieźle dagmarka :). A jak szybko za pierwszym razem poszło? Radzisz mi zrobić test dopiero w dniu spodziewanej miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pierwszym razem poszlo po 9 m-cach, nie staralismy sie z mezem, ale tez nie zabezpieczalismy sie, bo bylo nam obojetne czy "wpadniemy" czy nie, dobrze bawilismy sie bez wzgledu na cykl i dopiero po 9 m-cach zaszlam w ciaze! Przy pierwszej ciazy test robilam w 2 dniu miesiaczki, ktora nie przyszla.......a za drugim razem to chyba dopiero jak juz bylam w 3-4 tyg, poniewaz, tak jak pisalam okresu juz wczesniej nie mialam;) Mysle, ze mozesz zrobic test w dniu spodziewanej miesiaczki, druga krecha wychodzi wtedy zazwyczaj jasniutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być w ciążyyy
No właśnie aż niemożliwe się wydaje, że zdrowa para zachodzi dopiero w 9 cyklu starań, a jednak... A z drugą ciążą też miałaś nieszablonowo, ale chyba szybciej niż z 1 ciążą? Dlatego ja się nie napalam, choć mój mąż mówi, że ma przeczucie, że coś z tego będzie ;). Do okresu mam 2,5 tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byc moze przy pierwszej ciazy nie trafialismy w owulacje? Nigdy nie zastanawiam sie kiedy jaki dzien? A byc moze trafilismy i niestety sie nie udalo;) Tego nigdy sie nie dowiem.....a Ty nie trac nadzei i tez nie miej zbyt wilekiego parcia na dziecko;) Bawcie sie dobrze tak jak do tej pory i bedzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być w ciążyyy
My się nie staramy, coś ja wy z pierwszą ciążą ;). Ale nie powiem, chciałabym żeby już teraz się udało :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomnialam, w drugiej ciazy mimo braku okresu wychodzi na to, ze udalo sie za 3 razem, tyle ze nie bylo zadnych cykli, okresow itd;) Jak poszlam do gina to bylam juz w 4 tc. ciezko policzyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być w ciążyyy
No to szybciutko za drugim razem :). Może za pierwszym faktycznie często trafialiście na niepłodne dni...Choć ja to akurat w płodne mam największą ochotę, więc jakoś trudno mi je pominąć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być w ciążyyy
Ja to mam bardzo regularne cykle i to prawie od zawsze...no ale to jeszcze o niczym nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być w ciążyyy
Nie pozostaje nic innego, jak czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być w ciążyyy
Nie dziękuje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być w ciążyyy
Może jeszcze ktoś coś napisze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być w ciążyyy
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahahaha123
COŚ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Ja zaszłam prawdopodobnie w 9 lub 11dc, ale przy cyklach 24-dniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka.głowa
A skąd wy wiecie, którego dnia zaszłyscie w ciążę? Ja wiem, ze w ciażę zaszłam, ale że akurat w tym cyku spaliśmy ze sobą prawie ze codziennie, to skąd mam wiedzieć, kiedy to sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×