Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toomek

Seks PO trójkącie? Jak to wygląda? jaki wpływ miał trójkąt?

Polecane posty

Gość gość
20.33 tak masz rację że taka obecność pomaga bo mój jest również przy badaniu krocza. Nasz związek się wzmocnił. Zwiększyła się zazdrość męża o mnie gdy widzi jak mnie rżnie obcy k***s. Dłużej uprawiamy seks z mężem po tych zabawach w trójkącie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to sprawa indywidualna każdej pary. Ważne jest uwarunkowanie psychiczne do seksu w trójkącie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak bardziej się stara i zawsze mam dużo większy orgazm niż przed trójkątnem. Mój chłopak powiedział że gdy się kochamy to przy wejściu w cipkę ma przed oczyma mojego kochanka jak we mnie wchodził i widział każde posunięcie w cipkę wchodzącego członka. Dlatego dłużej możemy się kochać i po wtrysku ma jeszcze dość długo sztywnego. Gdy z nim nie zdążę mieć orgazm to i tak dojdę bo jeszcze długo może. Po pierwszym trójkącie miał lekką barierę by robić minetkę ale przy drugim trójkącie zaczął mnie rozgrzewać minetką. Ja nie miałam problemu robić loda kochankowi jak i on mi minetką zawsze robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja opowiem wam moja historie i proszac o porade a mianowicie poznajac moja jeszcze wtedy nie zone miala ona bardzo dobra przyjaciolke z ktora przezyla bardzo wiele na dobre i na zle ale chodzi o to ze dziewczyny na imprezach zakrapianych potrafily sie calowac z jezyczkiem na poczatku mi to przeszkadzalo ale pozniej przywyklem pewnego razu bedac razem na wakacjach wychodzac z pod prysznica dziewczyny siedzialy na naszym łozku i rozmawialy i zaczely sie smiac ze mam sie szykowac bo beda ze mna uprawiac sex przyjaciolka zony na poczatku nie chciala powiedzila ze nie ze jestem chlopakiem jej ale ona powiedziala ze nie widzi problemu ze to tylko sex ok powiedzialem przyjaciolka nie byla moze modelka ale coz chcialy to czemu nie i zaczelismy sie kochac we wszystkie mozliwe sposoby ale powiedzily sobie ze jak ta przyjaciolka bedzie miala chlopaka to to powtorza od tego czasu minelo 4 lata tama poznala jaiegos faceta 20lat starszego i teraz chce zeby moja zona uprawiala z nimi sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale z twoim udziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konik1987
Witam jestem 30 latkiem szukam parki do trójkąta jeśli ktoś chętny to proszę o wiadomość konik1987@pocztą.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , jestem dojrzałym facetem oczywiście żonatym chętnie wymienię się poglądami pań i panów w tym temacie. Marzy mi się taki trójkąt oczywiście z żoną w roli głównej. Mój email lech@spoko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44w
e tam zaraz trójkąt a może czworokąt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czworokat ale z wymiana czy bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia

Do naszego trójkąta zaprosiliśmy dwóch. Chłopak 19 lat a drugi miał 58 lat. Było to do porównania który jest lepszy w zaspokojeniu mnie. Jednak ten starszy był lepszy,  zadbany , i dłuższa gra wstępna gdzie miałam bardzo silny orgazm. Mój chłopak był trzeci i się nie popisał bo kilka razy wsunął i miał wytrysk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radiomaryja

a to szmaciarz, powinien z minetką  wystartować i być najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mój kumpel zaprosił mnie ale jego żona chyba nie do końca była na to gotowa sam sex był ok ale po zaczęli się kłócić i w końcu się rozeszli ja z moją żoną zacząłem rozmawiać na temat zabawy z inną parą i po kilku latach zgodziła się ale nie chciałem jej od razu curwić  i pierwsze spotkania były bez wymiany powoli się oswajała rypałem ją przy tamtych a oni też z początku trochę się wstydziła ale potem to nago przy nich chodziła i jak ją pierwszy raz ruchał to trzymała mnie za rękę później trochę smutna chodziła to wsadziłem ja na małego a jej kazałem jemu obciągać i tak się zmienialiśmy po tym balecie ze dwa dni chodziła zamyślona ale jej przeszło a teraz sama się dopytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×