Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toomek

Seks PO trójkącie? Jak to wygląda? jaki wpływ miał trójkąt?

Polecane posty

Gość gość
Faktycznie,ze do trojkata jest bardzo ciezko znalezc, zwalszcza dziwczyne. Natomias pare jest znacznie latwiej. Mielismy przygode z drugim malzenstwem i bylo super doznanie... spotykamy sie czasem w daldzym ciagu z nimi na upojne chwile... polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy "upolowaną" i przygotowaną Panią. Na spotkanie musi przyjść tylko odpowiednia pora. Nic na siłę. Pani wie o co chodzi, bo padło takie pytanie, a raczej stwierdzenie, że jest "wybrańcem". Jest uświadomiona, że chodzi o dobrą zabawę a nie o zakochiwanie czy podbieranie partnerów. Nie ma to jak zdrowy układ, a wtedy wszytko zostaje w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest racja,ze pomaga obecność przy badaniu pochwy u ginekologa faceta oswaja to męża z obcym facetem penetrującym pochwe i byl też przy porodzie.Nie bylo żadnych problemów gdy wkładał członka obcy facet w moją cipkę a ja jęczałam gdy mnie żnął.Po nim gdy mnie kochal mąż to trysnął obficie jak nigdy do tąd.A znajomi mieli trójkąt nie udany bo zaczął wariowac podczas niego mąż.Gdy doradzilismy obecność u ginekologa podczas badań pochwy to wtedy sie udał i nie było problemu z seksem gdy obcy wszedł w pochwe znajomej.Lecz ze znajomymi nie mamy trójkata lecz o nim sobie opowiadamy swe wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem jako obcy facet do trójkąta.Powiem jedno,że mocno się poddawają moim sugestiom.Powiedziałem do rozebranej żonki która miałem rżnać z jej mężem(pokaz Kotku co masz w środku) Ona lezac na wznak rozchyliła nogi wypięła cipkę a maż rozchylił wargi.Pozwoliłam sobie zrobić minetkę aż do orgazmu.Po niej wszedłem wśrodek facet jej napalony do granic możliwośc***atrzy jak ja rżnę jego Kochaną żonkę.A żonka jęczy przy każdym posunięciu członkiem z podniecenia oczywiście w gumce.Gdy wszedł mąż w nią to miał wytrysk od razu.Po dwóch godzinach powtórka na ich życzenie.Trwało wtedy dłuzej gdy doszedłem do wytrysku i po nim spytała czy może possac mi członka a ja na to czekałem a mąż ją kochał w tedy.Ssała aż miałem twardego.Gdy mąż skończył ja robiłem powtórke lecz nia miałem już wytrysku lecz ona miala kolejny orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można byc z dziewczyne ktora uprawiala trojkata ? miec z nia dziecko i w dodatku ty sie o nia starasz a ona ma cie w dupie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy bym nie był z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka46
Witajcie Jestem mężatką z 22 letnim stażem, po wielu latach mając na uwadze odchowane dzieci i pojawiającą się nudę, zdecydowaliśmy się na trójkąt 2M+1K, więc zaczęliśmy chodzić do swingers klubu w celu wybrania odpowiedniego mężczyzny mając na uwadze ponowne rozpalenie pożądania w naszym związku. Z całym pomysłem związanym swingers klubem chodziło jedynie o to aby nie wdawać się w bezsensowne relacje przed takim eksperymentem bo baliśmy się, zaangażowania uczuciowego z mojej strony (ja się bałam) gdyż kilka niegroźnych na pozór e-maili czy sms-ów mogło by wygenerować uczucie związane z myśleniem o tej trzeciej osobie. (ktoś by mógł powiedzieć mądra babka - zdrowe podejście - chce się tylko bzyknąć - ale czytajcie dalej) Oczywiście było kilka wypraw bezskutecznych ale zawsze one owocowały poznaniem nowych ludzi, i raz pewnego wieczoru wpadł mi jeden taki Pan w oko, miał około 34 lat (nie chce opisywać pikantnych szczegółów bo są one nie istotne ) sam zbieg wydarzeń sprawił, że doszło do seksu z innym mężczyzną w układzie 2M+1K Po tym całym incydencie były już tylko mieszane uczucia, z mojego męża w trakcie zeszło powietrze, mieliśmy potem wiele cichych tygodni .....stwierdził cytuję, że godząc się, sam jest sobie winny oraz że inaczej to sobie wyobrażał. Nie wiem czy ktoś to potrafi zrozumieć ale mój mąż cierpiał, przy każdym kontakcie ze mną po tym epizodzie, teraz wiem, że czół wielki ból gdzieś w środku, gdyż pamiętał tą chwilę kiedy ja zdecydowałam się spontanicznie obrócić tyłem w kierunku innego mężczyzny, i trakcie seksu z innym mężczyzną wręcz wyłam z rozkoszy. (W tym miejscu wszystkim osobom nie rozumiejącym chcę wyjaśnić, że to nie przyrodzenie tego mężczyzny czy może jego wiek ale sama świadomość tego że to inny facet i mąż, sprawia, że odczucia kobiety są fantastyczne, też panowie zgrali się podczas pieszczot.) No cóż, ale powróćmy do mojego męża i mojego związku, minęło ponad dwa i pół roku od tego krótkiego epizodu, mąż poukładał już to sobie w głowie i żyjemy na pozór normalnie , ja przez ten cały czas starałam się być ciepła i wyrozumiała bo wiedziałam, że on się zgodził a wręcz w pewnej chwili namawiał mnie na ten krok bo bardzo mnie kocha, seks z innym w układzie 2M+K miał być formą prezentu. Sęk w tym, że był (byliśmy) w błędzie, błędzie który powstał w jego i mojej głowie. Błędne spojrzenie na sprawę bezpośrednio było związane z matactwem przekazu który pochodził z internetu i od swingujących par (małżeństw), on i ja nawet można rzec przygotowaliśmy się psychicznie, oglądaliśmy razem amatorskie nagrania osób które taki seks uprawiają, na portalach internetowych i w swingers klubie rozmawialiśmy na te tematy, ja rozmawiałam z innymi kobietami z którymi się zaprzyjaźniłam, nikt złego słowa nie powiedział każdy zachwalał. Po czasie, okazało się co bardzo jest ciekawe, że z 6 poznanych par (małżeństw) z wieloletnim stażem (minimum 10 lat) po takich zabawach 4 związki się rozpadły (w perspektywie około 3 lat). Powody rozpadu różne i je znam gdyż nadal utrzymuję aktywny kontakt z koleżankami z tych swingers związków, lecz sprowadzają się te powody do jednego spostrzeżenia które można opisać jednym zdaniem. Mężczyzna przetasował w głowie spojrzenie na własną żonę i z jego kochanej kurki domowej zrobiła się wyuzdana latawica nie warta uwagi ! zaś samo odczucie było podsycane strachem przed utratą i bólem związanym z przeżyciem z przeszłości. Po czym c***anowie podświadomie zaczęli poszukiwania innej porządnej kobiety i daję wam słowo, że w ani jednym przypadku subiektywnie oceniając zdjęcia tych drugich Pań - obecne Żony/Partnerki nie były młodsze czy może ładniejsze. Co było powodem decyzji tych panów ?, nie wiem należało by ich spytać. W pozostałych dwóch przypadkach, były eksperymenty które trwały przez jakiś czas, początkowo zwane fajną zabawą. Przeradzały się one w chore relacje trzech osób w perspektywie czasu zwykle pojawiało się dziwne uczucie do nowego kochanka i męża, kobieta kochała dwóch mężczyzn i zatracała się w pojmowaniu i odbieraniu intymnych uniesień gdyż w trakcie tych spotkań mężczyźni, dogrywali się do tego stopnia, że chwile seksu upajały te kobiety jak narkotyk, w pewnym momencie wkraczała mroczna zazdrość i niepokój i całość tłukła się jak porcelana w przeciągu jednego tygodnia, potem był tylko płacz wyzuty sumienia i heroiczna walka o związek. Pewnego dnia na jednej z kobiecych imprez urodzinowych zapytałam koleżanki, mając na uwadze nasze doświadczenia oczywiście. Czy któraś z nas ma wyrzuty sumienia, czy żałuje, czy powtórzyłaby to ponownie ? Z subiektywnego punktu widzenia jako kobiety jednomyślnie odpowiadałyśmy, że nie żałujemy ani sekundy gdyż same doznania w tej kwestii (chodzi o seks) są nie do opisania. Lecz z punktu widzenia naszych związków i późniejszego cierpienia nas i naszych mężów oraz mając na uwadze multum reperkusji z tym związanych, żadna z nas nie powtórzyła by tego błędu ponownie, chcę zaznaczyć każdy związek jest inny i każdy błąd i kroczenie w mroku ma inne sedno w moim przypadku był to jeden jedyny raz w pozostałych eksperymenty były różne. W moim przypadku subiektywnie wiem i jestem zdania, że jeśli mężczyzna prawdziwie kocha swoją kobietę, to podczas takiego epizodu każde pchnięcie innego mężczyzny i każdy jęk kobiety związany z tym pchnięciem jest niczym wbicie sztyletu w sam środek piersi ukochanego, i tego nic nie zmieni. Oczywiście chwilowo ten ból potrafi stłumić podniecenie i mroczne światło pożądania, jest one zwykle na tyle silne, że czasami pary eksperymentują dalej i dalej wpadając w otchłań koszmaru który przyciąga swoją grawitą niczym czarna dziura. (Jeśli jakiś mężczyzna twierdzi inaczej, to raczej nie kocha swojej partnerki lub jest takim osłem że nie ma odwagi się do tego przyznać (a takich jest wielu) lub nadaje się na leczenie psychiatryczne gdyż jest dewiantem i trzeba na niego uważać.) Nie mniej jednak, wielu mężczyzn godzi się na relacje 2M+K, z zwykłej naturalnej miłości do kobiety, chcąc dać jej wszystko co można jej dać spełniając także jej fantazje które rodzą się zwykle w trakcie głupiej niewinnej rozmowy bo kobieta na imprezie powie cyt.....też bym tak chciała, dlaczego wy mężczyźni możecie chcieć z dwoma kobietami a my kobiety nie (tak było w naszym przypadku). Zwykle ziano głupiej rozmowy zaczyna owocować w zgniły owoc, zaś same pary (pomimo tego, że bardzo się kochają), nie wiedzą co je czeka jak podejmą decyzję w przedmiotowej kwestii, bo nikt nie chce opisać negatywnych skutków takiego posunięcia, przecież ogólnie można usłyszeć, że dla nowoczesnej kobiety takie relacje seksualne są normą :( a nowoczesny mężczyzna toleruje takie zabawy z uśmiechem, przecież w USA są setki tysięcy takich par. Zapada decyzja, potem zwykle realizuje się ją 2 lub 3 lata w zależności od odwagi partnerów, dalej już wiecie gdyż pisałam o tym powyżej. Jak wygląda seks po trójkącie i jaki ma wpływ trójkąt na związek ? Odpowiadam: Dalsze nasze życie oparliśmy już tylko na fantazjach i dbaniu o nasz związek (chodzimy na kursy taneczne i bierzemy czynny udział w grupie tańca towarzyskiego to nas zbliża ten czas spędzony razem), nie brniemy w kierunku mrocznego pożądania (bo tak te pożądanie można nazwać) i uprawiania seksu z innymi partnerami. O dziwo seks mamy udany, Ja zrobiłam się bardziej pewna siebie, robię w łóżku takie rzeczy których nie robiliśmy wcześniej (nie wiem może to wyrzuty sumienia a może doświadczenia nabyte i świadomość swojej kobiecości) .......ale zawsze pozostaje to małe ale..... wyobraźcie sobie dziewczyny/kobiety/ żony, że on (mój mąż) pomimo tak długiego czasu nadal co jakiś czas (sporadycznie), po bardzo udanym seksie obraca się i cierpi wewnętrznie, czasami jedną łzę uroni. Ja o tym wiem i wiem co jest powodem ale udaję że nie wiem i tylko mogę go przytulić mówiąc ty wiesz misiu, że chcę być z tobą do końca swych dni, ty wiesz że jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie, on odpowiada, wiem, wiem kochanie ...drugiego takiego głupola jak ja, to ciężko znaleźć w całym powiecie. i tym pozytywnym akcentem chcę zakończyć. Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak tu opisuje ktoś jest ważne przygotowanie męża i mieć go podczas badań u ginekologa kiedy penetruje poch obcy facet ginekolog.Oswojony mąż wtedy wie co może się zdarzyć.My nie mamy Problemów z seksem i relacjami po trójkącie moze ldlatego,ze zawsze widział moj***adanie ginekologiczne.Był podniecony co jest normalne gdy kochanek mnie rżnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Jolka 46 "W moim przypadku subiektywnie wiem i jestem zdania, że jeśli mężczyzna prawdziwie kocha swoją kobietę, to podczas takiego epizodu każde pchnięcie innego mężczyzny i każdy jęk kobiety związany z tym pchnięciem jest niczym wbicie sztyletu w sam środek piersi ukochanego, i tego nic nie zmieni"..... bardzo mądrze napisane, a cała opowieść ku przestrodze dla ludzi niedojrzałych to takiego " podgrzewania związku "... zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jola, bardzo mądre słowa i pouczająca historia. A ty, debilu spamerze, pieprzący o wspólnych wizytach u ginekologa jako remedium na zazdrość i ból, czytaj i ucz się: tu nie chodzi o wkładania czegoś do pochwy. Wkładanie do pochwy, jest tu najmniej istotne, wbrew temu co ci się roi w pustej głowie zboczonego prawiczka onanisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, gdyby chodziło w tej całej zabawie zwanej seksem o sam akt to by nie było tylu tragedii na tym świecie :P ..Niestety to gra uczuć i często stąpanie po kruchym lodzie, kto tego nie rozumie, niech się nie zabiera za realizację tak ryzykownych fantazji.. Niech się skupi na partnerze i przełamuj***ariery i może być tak fantastycznie, że nie będzie potrzeby przekraczać kolejnych;) Poza tym ja jestem pewna że nie istnieje oddzielenie seksu od uczuć, do tego się nigdy nie przekonam, zawsze jedna ze stron się zaangażuje lub przełamie tabu po czym nie będzie już powrotu do stanu rzeczy " przed ".... Nieraz warto podniecać się w związku takim fantazjowaniem, ale co do ich realizacji nieraz lepiej wypić szklankę zimnej wody zamiast ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : toomek Powiem krótko to będzie koniec miłości i Twojego związku. To co chcesz zrobić jest chore. W przyrodzie wśród ssaków samce walczą na śmierć i życie o dostęp do samicy i bronią Ja później przed innymi samcami. Idź na terapie do dobrego psychologa bo masz poważne zaburzenie osobowości jeśli chcesz się dzielić kobietą która kochasz z innym mężczyzną. Chłopie co jest k***a z Tobą oszalałeś??? Nie wszystko co podniecające i przyjemne jest dobre dla miłości i trwałości związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy małżeństwem z dwudziestoletnim stażem, chodzimy do swingers klubów, posuwa mnie masa facetów,mój bzyka inne. Mąż to kocha, i ja też, on jest nieco zboczony. Nie sadzę, żeby to groziło naszemu związkowi. Wrecz odwrotnie. Jesteśmy jak dwie bratnie dusze. Wiem, ze nie wszyscy tak mają. Swing nie wszystkim pisany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W klubach jest ryzyko zakażeń!!I brak podniecenia i czułości podczas seksu w trójkacie czy czworokacie.Bardziej jestem dopieszczona i zerznięta gdy jest to w domu czy hotelu.Mąż bardziej podniecony gdy widzi jak jestem rznięta potem on rznie kochankę gdy jest wymiana partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacu
Witajcie. Ja mam też podobne "upodobania" choć tego jeszcze nie robiłem, to mi się to marzy. Mam 24 lata i chciałbym zobaczyć jak inny facet posuwa moją dziewczynę od tyłu, podczas gdy ona mi robi loda, ale taki seks wyobrażam sobie jedynie z moją dziewczyną i jakimś jej dobrym znajomym (nie moim).. Jak ją na to namówić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj jej namiary pogadam I moze cos razem zrobimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacu
Chyba jakiś dziwny jestem bo z każdym wyobrażeniem jak ktoś posuwa moją laskę ściska mnie w żółądku, ale mimo to jest to przyjemne i chciałbym przetestować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dawaj jej @ popisze zachece I moze sie uda I zobaczysz bedzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacu
Sorry, ale chodzi mi jedynie o opinie :) Ona jest bardzo tolerancyjna, lubi spontaniczny seks, gadać o tym, a jak ją zaczne po stopach lizać to odltuje... :) Więc pytam jak jej zaproponować seks ze mną i jej/moim kumplem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale wczesnoj pisales z jej zmajym teraz z twoim cos krecisz gosciu dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacu
Tak, tak dobrych snów .. ;) Może jakaś Pani się wypowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napaleni
Atrakcyjna para 19/24 szukamy dziewczyny do zabawy w trójkącie...w celu zaspokojenia marzeń dziewczyny jak i faceta kobieta posiada takie ciągutki na drugą dziewczyne w gre wchodza ostre zabawy:) kontakt: czekoladka15@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napaleni
Atrakcyjna para 19/24 szukamy dziewczyny do zabawy w trójkącie...w celu zaspokojenia marzeń dziewczyny jak i faceta kobieta posiada takie ciągutki na drugą dziewczyne w gre wchodza ostre zabawy:) kontakt: czekoladka15@vp.pl okolice Częstochowy, Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam panny do spędzania romantycznych wieczorów we dwoje :) Potrzebuję miłosnej terapii aby oczyścić ciemne zakamarki mej duszy. Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomsta_śląsk
witam Od pewnego czasu moja dzieczyna chciała by spróbować zabawy w łóżku we troje...chciała kobiete...więc szukała i szukała... marzyło jej sie piescić druga laske...ale...zagaił do niej jakiś żonaty koleś i ją najwidoczniej zbajerował kombinując przed swoją żona i chce sie spotka z moją dziewczyna sam na sam...o ile juz sie nie spotkał...powiedziała mi o tym jej przyjaciółka)...laska mnie okłamuje a nie mam serca jej tak to powiedzieć że mi nie pasuje dlatego mam plan...szukam dziewczyny do romansu...a co tam ona może ja też moge i zobaczymy co z tego będzie może nie romans tylko nowy związek...wiec... szukam dziewczyny do romansu jestem(podobno) atrakcyjny 183cm wzrostu 85 kg wiek 25 :) kontakt: niewyzyty90@o2.pl pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ta z tym ginekologiem ma dobry pomysl oswojenie swego faceta z obcym facetem grzebiacy w cipce jego ukochanej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Od jakiegoś czasu jestem sam (po wieloletnim związku) i mam myśli aby dołączyć do pary, która chce spróbować trojkąta. Kiedy spełnić swoją fantazję jak nie teraz nikogo przy tym nie krzywdząc. Byłoby to pierwsze moje tego typu spotkanie. Kulturalny, miły i dyskretny. Mam 26 lat, wysportowany, dobrze zbudowany, bez nałogów. Wzrost 185 cm, waga 85 kg, ciemny blond. W razie zainteresowania piszcie na email. torba16@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomimo jak tu pisza o oswojeniu przez obecnosc faceta przy badaniu ginekologicznym cipki mozeto i dobry pomysl.Tylko ze co innego jest wkladanie palcow do cipki przez ginekologa,a co innego jest wkladanie do cipki obcego kutasa.Nie jest to przezycie dla wszystkich mezow widok w cipce swej ukochanej obcego kutasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego by mialo sie cos zmienic mialismy trojkat a teraz wymiane partnerow maz normalnie rozpoczyna od minetki do mego szcytowania.To ze inny byl w pochwie to co jak maz widzial jak wklada do pochwy ginekolog palve czy wziernik to by minetki mial nie robic,rodzilismy razem i nie wplynelo to w zaden sposob na nasz seks wrecz przeciwnie po porodzie maz musi sie bardziej starac bym szczytowala bo cipka sie zwiekszyla widzial jak duzy dzidzius wychodzi przez pochwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niektoryxh zwiazkach zwieksza doznania seksualne,a w innych sie sypie zwiazek.U znajomych sie posypal.Jego zona poczula dobrego k****a w swoim wnetrzu i spasowali rozmiary do siebie odeszla z kochankiem.Dobrze,ze nie mieli dzieci.Wiec bywa roznie kwadratowo i podluznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×