Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tojaewa

A może to ciąża co?...

Polecane posty

Gość tojaewa

Hej! Sprawa ciąży, setki tematów, ale to mój temat i jak możesz to mi powiedz, doradź itd itp. Staram się z mężem o dziecko w sumie już od 10 miesięcy. Z miesiąca na miesiąc mam nadzieję, że już nie dostanę tej cholernej cioty. Przyznam, że teraz już mniej o tym myślę, ale jednak trochę. Ostatni okres dostałam 25 maja. Powinnam dostać około 30 czerwca a nic nie było. Pojawiła się iskierka nadziei. Do tego w ogóle straciłam chęć do alkoholu. Nie to że nadużywałam, ale nie mam ostatnio ochoty w ogóle. Kawa mi przestała smakować, musiałam zmienić markę, bo od dotychczasowej mi się robiło niedobrze, a i ta kawa jest dziwna. Zrobiłam test. Negatywny. Mimo wszystko jakoś mnie trzyma myśl, że coś się dzieje. Około 3 dni temu dostałam ciemnego plamienia. Nigdy przed okresem nie miałam czegoś takiego. Mówią, że na początku ciąży może coś takiego wystąpić. Nie wiem. Plamienie mam nadal tzn. jak miałam okres to zawsze przebiegało inaczej. Normalna czerwona krew na podpasce a nie trochę czegoś brązowego. Jak siusiam to na czerwono. Niby okres, ale jak nigdy. Cały czas mnie troszkę pobolewa w podbrzuszu również jak nigdy, tzn. bóle na okres miałam, ale zupełnie inne i dużo mocniejsze. Dzisiaj zaczął mnie boleć kręgosłup w dolnej części. Chciałabym żeby to wszystko oznaczało ciążę. Mam jednak coraz więcej wątpliwości. Piszę to, bo chciałabym, wiedzieć czy któraś z was miała coś podobnego i czy była to ciąża czy po prostu zbieg różnych dolegliwości w jednym czasie... Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U kazdej ciaza przebiega to inaczej wiec mozna gdybac. Plamienia/krwawienia moga byc nie grozne np. za niski poziom progesteronu[ najczęsciej brazowe lub koloru kawa z mlekiem plamienia], implantacja [ moze przypominac skapy okres i byc w terminie spodziewanej @] ale rowniez moze ono byc grozne i zapowiadac poronienie. Najlepiej wybrac sie do gina i nie sugerowac sie tym ze inna kobieta tak miala i nic nie bylo to i u mnie nie bedzie. Każda z Nas jest inna wiec trzeba skonsultowac to z lekarzem. Jestem zdania ze lepiej dmuchac na zimne niz pozniej pluc sobie w brode ze nie zrobilo sie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna jakaś jesteś
Ewa - a nie mozesz po prostu isc do lekarza, zamiast sobie "gdybac"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×