Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vanili

Buty trekingowe...

Polecane posty

Jakie polecalibyście buty do trekingu... potrzebuje do chodzenia po górach...nie na zimę... ceny są zawrotne; musiałam wyrzucić poprzednie, bo się rozleciały... oglądałam La sportiva z wibramą 400PL -warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górołazka
tak na prawdę to musisz je przymierzyć i zobaczyć jak się w nich czujesz. Dobre buty mają być przede wszystkim wygodne. Ja poleciłabym takie z otokiem gumowym ponieważ wolniej nabierają wody. Tamte nie wyglądają źle. Policiłabym maindla i scarpę ale to już buty z bardzo wysokiej półki i cena jest odstraszająca. Przymierz w sklepie, zobacz jak leżą, przejdź się po sklepie i przede wszystkim pamiętaj o tym żeby nie były za małe bo jak będziesz schodzić to będą cię bardzo bolały palce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki... ważne, żeby palce nie bolały, widzę, że maja co pół nr rozmiary... dla mnie ważna jest podeszwa, wolałabym z wibramą i oczywiście wygoda+mocny but obejrzałam meindla..skóra + skórzana wyściółka, interesujące pomierzę w sklepie...spisałam firmy i ceny...w końcu to zakup na parę lat... http://pietros.pl/buty-engadin-meindl-p-435.html wiesz jak to w sklepie, kit wciskają ludzie, którzy w życiu nie byli w górach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze jest to że jak byś miała je ubrać to żeby były wygodne i miękkie - wiem, że niektórzy preferują twarde ale zazwyczaj potem muszą je rozchodzić. I jak w góry to koniecznie 1 rozmiar większe, przy schodzeniu nie będą ci stopy odpadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o buty to jestem zdania, że można za nie zapłacić naprawdę sporo pieniędzy. Byleby tylko było to buty z górnej półki. Batesy (dostać je można na bates.pl) nadają się świetnie do takiego chodzenia po górach. Mają dobre podeszwy, antypoślizgowe i sa wygodne. W góry jak znalazł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×