Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochałem się w prostytutce

zakochałem się w prostytutce

Polecane posty

Gość zakochałem się w prostytutce
ale to z grającą naczepą było zajebiste sprzedałem to na parkingu było smiechu co nie miara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli myślisz, że po przywiezieniu ich do Polski nastawienie Twojej kobiety się zmieni to się grubo mylisz. Tutaj w Polsce jak zobaczy, że na prostytucji może zarobić więcej niż w Rumunii to na bank nie rzuci tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bored again
Kocham ten podszyw !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatrina
wie ktos co z autorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bored again
a co ma znim byc? moze przytargal panienke do domu z rodzinka grającą na charmoszce i teraz jeżdza wszyscy razem Starem dookoła stodoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
Uwazaj kolego Rumunki sa bardzo wyrachowane. To nie jest tylo moje zdanie.Wezmiesz ja d Polski a ona w dluga pojdzie szuac szczescia gdzie indziej bo pewnie jestes za malo kasiasty dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktos spk
ja kiedys tez ale w Polce bylismy nawet razem ale slubu nie chciala wiec zerwalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukrainka
mój kolega ma żonę ukrainkę która była prostytutką i to taką z wyższej pólki zerwała z tamtym życiem pomimo że obracała dużą kasą dzisiaj układ dom , mąż , etat i co ? są ze sobą kupę lat układa im się świetnie , działaj chłopie i nie oglądaj się na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukrainka
mój kolega ma żonę ukrainkę która była prostytutką i to taką z wyższej pólki zerwała z tamtym życiem pomimo że obracała dużą kasą dzisiaj układ dom , mąż , etat i co ? są ze sobą kupę lat układa im się świetnie , działaj chłopie i nie oglądaj się na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek22
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość półRumunka
No tak, bo w Rumunii psy dupą szczekają.:classic_cool: Rumunia jest tylko trochę biedniejszym krajem od Polski. Nie twórz mitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ty jeden
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×