Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matkaizona.....

Co zrobic zeby schudnac po porodzie ? Przytylam 40 kilo!!!!!

Polecane posty

Witam, jestem tłustą zgryźliwą świnia, niestety w ciazy żarlam bez opamietania i teraz nie moge schudnac waze 140 kg co robic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda zondzisz
na prezydenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 czy 140 to niewielka
różnica. I to i to to waga hipopotama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"matkaizona..... To było do jagody, ale nikt mi nie odpowiedzial na pytanie jak schudnac, bo juz męza przygnietlam jak mi minete robył " :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do matkiizony
wiem, ze nie umiesz zablysnac wiec probujesz strugac debila:D Ale numer 1 jest juz zerezerwowany dla Myszszy:D Juz jej nie przegonisz.....rob co chcesz i tak ci sie nie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pytalam o to chuje, tylko jak pohamowac moj świnski apetyt ? Jak dorwe sie do koryta to żrę jak prosie bez hamólcuf, zjak to pokonac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do matkiizony
hehhehe jagoda a ty ladnie bez maselka dupe matce i zonie smarujesz:D niestety bedziecie musialy pociagnac ten "fajny topic" same:D jestescie siebie warte:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyżej to jebany podszyw . :) Ja jestem bogata i dowartosciowana ! Jebane podszyyw precz. Yylko mam maly problemik z moja tusza, waga juz pękla i nie wiem ile dokladnie waze ale bylo 140 kg , kuuuuurwa pomocy bo sie zażre naśmierc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejojeojej
ojej ojej ojejku Ale super topik.......jagoda ty dzieciaku, ojejku jejku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie znow zezarlam trzy karpatki, jedenascie paczkow i wypilam na raz 7 litrow coli, no kurwa poradzcie cos, bo sie zazre na smierc! Przez to wkolko pierdze i pierdze i pierdze i pierdze i pierdze... w sklepie, w pracy, w domu...maz mowi, ze zdechnie przy mnie z tych smrodow, ale co zrobie...:( Juz mnie kurwica strzela, nie dasc, ze dupsko nie pasuje nigdzie to jeszcze te smrody w kolko! Postanowilam sie w ogole nie myc, bo pomyslalam, ze jak i tak smrodze to tylko szkoda wody i mydla...przynajmniej zaoszczedze i moze uzbieram na operacje zmniejszenia zolodak...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez to ty mialas napisane w stopce ze dajesz dupy i robisz to dobrze, wiec tak kurewka to chyba do siebie mowilas :D Matko kobieto cos ty zarla ze przytylas az 40kg :D a w sumie dobrze ci tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio mialam taki incydęt, że pochylilam sie i pierdnęłam w nos mojej dzidzi i wyleciala przez okno, szyba sie kurwa zbila i trzeba bylo nowa wprawic ! Same problemy, poradźcie cos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda a ja chociaz cos z tego mam a ty co??? mąz cie leje po pysku a ty mu lache ciagnesz ze smakiem, zero szacunku kobieto zero na dodatek slyszalam ze sie nie myjesz, jeno raz na tydzien, to capisz jak stara kozica na stoku, aaa żallll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z papierosem w ustach
mniej źreć ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa nie podszywaj sie ty szmato wyzej! Ja tu pisze powaznie, a ty tu i jakis koziacach! A majtach masz kozice durna cipo! Co robic? Co robic? Dajcie jakies rady jak tyle nie zrec, bo juz dochodzi do tego, ze nie moge isc po zakupy, bo wyzeram w sklepie z polek...Ostatnio musialam odrabiac zarcie na kasie, jakis koles mnie zjebal, bo mu za malo wydalam i dostalam od niego w pysk czyms sie w sumie nie zmartwilam, bo nie raz dostalam od meza, ale wkurwilam sie, ze mnie obiad przez to wszystko ominal!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypierdalaj krowo , podszyw to ty dziwkarzu , topik zalozylam ja matkaizona z kropkami na koncu wiec juz wiadomo kto podszyw , spierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wal sie ty jebany podszywie! I spierdalaj stad! Ja tu powaznie pisze, bo dupa mi w oczach rosnie, wiec wypad stad zdziro do potegi entej! Takie kurwy jak ty to powinny non stop na ulicy dupa swiecic, a nie na cywilizowanym forum przesiadywac suko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
jak mozna wazyc 140 kg ? jak jak moze kobieta wazyc 90 kg? jak ??? ujme to zatem tak GŁUPICH WIATR NIE SIEJE ...ONI SIE RODZĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
I JESZCZE MAZ MA CIE KOCHAĆ !! poządać , uprawiac co za tym idzie z Tobą sex itd. załosna jestes !! nawet bym sie z toba do łózka nie połozył - ale to ja !! a ja jestem kosmita ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spierdalaj dziwko, to ja zalozylam ten topik wiec wypierdalaja, bo za mądra to ty nie jestes. Matka ci nasrała na głowe jak bylas mala i tak ci zostalo, gówno zamiast mozgu, kozi bobek. Idź sobie żreć niedlugo sama siebie zeżresz ale stad wypierdalaja pojebusko chujowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matacz, mąz mnie pragnie, ale nietstey moge go przygniesc w trakcie stosunku moja tusza. Jak sobie z tym poradzic ? jaka rade mi dajesz jako menszczyzna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×