Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madalena 29 szcz

Zaopiekuje sie Twoim dzieckiem a innym razem ty mamo zaopiekujesz sie moim

Polecane posty

Gość Madalena 29 szcz

dzieckiem. Jestem ze Szczecina mam synusia ktory skonczyl 7 miesiecy i wpadlam na taki pomysl aby zaprzyjaznic sie z jakas fajna mamuska zawsze mozna sobie poplotkowac a czasem na zasadzie barteru czyli wymiany jak np ty potrzebujesz gdzies wyjsc czasem ja biore twoja dzidzie a jak ja czasem potrzebuje wyjsc bez synusia ty mi pomagasz.Chetne mamuski zapraszam do dyskusji tez podaje moje gg 7007558 jak jestem niewidoczna tez pisz,bo czesto mam wlaczony komp ale sie nie swiece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvwkljdfnskoa
Szczerze to ja bym sie bała. Mało to sie slyszy,ze jakies odwalilo i zabiła dziecko czy cos. Zawsze moze swoje faworyzowac a Twojemu jechac psyche. Kolejna sprawa, moga Ci je porwac np. Ja bym wolala z dzieciakiem na plecach zasuwac niz oddac. Kurcze psa bym nie dala, nie znajac kogos gruntownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvwkljdfnskoa
Ja bym sie bała, malo sie slyszy ze jakies kolba odwalila i zabila/pobila dzieciaka. Po drugie moze faworyzowac swoje a twojemu zjedzie psyche. Ze i porwaniach nie wspomne. Ja bym psa nie oddala nie znajac kogos GRUNTOWNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×