Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Błękitne Niebo

Dobry kryminał do czytania na wakacje.

Polecane posty

Gość wszystkie A. Christie
;) i polecam tez Stieg Larsson - trylogia millenium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan samochodzik i zaczarowany dwor ehehe zart mordercze zniwo, zajebiste jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etryhdfghfg
Stieg Larsson - trylogia millenium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie pamiętam co przeczytałam, tytułów tym bardziej, ale wszytskie są fajne, wciągaja na maksa, tylko raz udało mi się odgadnąć zabójcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryminały
Joanny Chmielewskiej OSTATNIE ZDANIE NIEBOSZCZYKA, STUDNIA PRZODKÓW, BYCZKI W POMIDORACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie kryminały Christie z Poirotem a szczególnie w duecie z kapitanem Hastingsem są jak dla mnie mistrzowskie :D i z czystym sercem gorąco polecam do czytania nie tylko na wakacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do Waszych propozycji dorzucę jeszcze serię o komisarzu Wallenderze - autor Hennig Mankel. Zresztą w czwartki są filmy z dzielnym Szwedem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe sprostowanie Henning Mankell. "Polityka" wydaje w wakacje serię "lato z kryminałem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Horror? żebym umarła?? ja się tak boje jak nikt, czasami nawet kryminałów się boje...wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja póki co podczytuję sobie Mannish - gazetę darmową na tablet ;P strasznie mi się podoba, dopiero wyszedł pierwszy numer, ale już czekam na kolejny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz i wieczory coraz dłuższe to idealny moment na to, żeby usiąść z dobrą książką. Kryminały mają ten plus, że bardzo mocno wciągają. Traci się poczucie czasu, no pod warunkiem, że jest dobrze napisany. Gillian Flyn ma fajny styl i dobrze się czyta jej książki. Teraz czekam aż się ukaże Mroczny Zakątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kryminały mają to do siebie, że bardzo mocno wciągają. Dlatego ja je tak bardzo lubię. A do moich faworytów dołączyła książka W cieniu. Świetnie się ją czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×