Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ollamonolla

Pomóżcie mi proszę!! jakie buty do tej kiecki :(

Polecane posty

Gość ollamonolla

Idę na wesele koleżanki w ciemnofioletowej koronkowej sukience do kolana i kompletnie nie mam pomysłu jaki kolor butów i dodatków do niej dobrać. Pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollamonolla
up, wiem że najprościej będzie założyć fioletowe, ale nie chcę być cała fioletowa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollamonolla
no czarne, niby tak, ale jest lato i chciałabym coś weselszego, jaśniejszego ;/ nie wiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem inne nie beda pasowały. Chyba, ze beda to buty koloru Twojej skóry, nie ciemniejsze i nie jaśniejsze. Jeszcze zeby to była letnia sukienka to ok, mozna ubrac sie pstrokato, bo to lato, ale ciemny fiolet, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety razej czarne pasuja najlepiej, moze wybierz czarne ale nie ciezkie buciory wielkie tylko ładne skromne szpileczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygghghh
bezowe, malinowe, w kolorze fuksji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego buty w innym kolorze miałyby nie pasować?? a srebrne? Ja ubieram ciemno fioletową sukienkę na wesele i żeby ją rozjaśnić będę miała srebrne buty i dodatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy będą pasowały czerwone
DZIEWCZYNY Czy pasowałyby czerwone paznokcie do takiej ciemno fioletowej sukienki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogą być w kolorze pudrowego różu, albo tak jak na tym zdj. wyżej (żółte) czerwone paznokcie raczej odpadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka25
żółte,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudoona
gdzie kurde zółte,bardzo ladnie fiolet z beżem wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żółte fajnie na imprezę/randkę/kolacje ale na wesele mi nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollamonolla
chyba się zdecyduje na beżowe :) dzięki za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaaaa
kup czarne tylko bardzo odkryte z cienkimi paseczkami i klopot z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Husky84
czesc dziewczyny pozwolicie ze sie podczepie pod temat? :) za tydzien ide na ślub (tylko slub, nie wesele) i zanim zaczelam czytac rozne fora i wypowiedzi roznych znawczyn to nie mialam problemu. mam delikatna, czarna sukienke przed kolana, odcinana pod biustem delikatnym paseczkiem, ma krociotkie jakby rękawki. mam do niej czarne szpilki i zmiana butów raczej odpada. moje pytanie brzmi co zrobic zeby jakos ozywic strój (duzo sie naczytalam, ze czarna sukienka nie jest odpowiednia na slub czy wesele, moim zdaniem na slub jak najbardziej bo jest klasyczna i elegancka). czy wystarczy jakies jasne bolerko? czy zmienic ten paseczek na jasny? czy zostawic jak jest i dobrac sobie srebrna bizuterie i czarna kopertowke, bo taki mialam zamysl od poczatku. jak Wy to widzicie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody pistacjowe
srebrne, ale klasyczne nie krzykliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody pistacjowe
i bron Boze czerwone pazury tylko jakis francuski trencz albo takie nude /brzoskwioniowe pastelowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody pistacjowe
do husky84 ja bym stawiala na jasny paseczek i kremowe dodatki albo zlote-matowe, alternatywnie mozesz miec ciemnoborodowe dodatki z jasnym paseczkiem, delikatnym makijazem i ogolnie pastele, nic oczojeb.. bolerko/szal to tez dobry pomysl, ale mozesz wpiac tez we wlosy cos jasniejszego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grafit do fioletu pasuje ekstra szarości i popiele tez ale zalezy jaki fiolet może wrzuc foto sukienki albo wklej coś w identycznym kolorze ;) a nawet niektóre róże i wrzosy i kolor lila pasuja rewelacyjnie ;) tylko dokładnie jaki fiolet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo może być ciemny fiolet śliwkowy ,zimny z przewagą niebieskiego bądź bordo fiolet fioletowi nie równy ;) bardziej zgaszony bądź wyrazisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Husky84
lody pistacjowe a co jakbym srebrny paseczek zalozyla? + srebrny lancuszek, kolczyki i bransoletka? w wyobrazni ladnie to wyglada :) i jak mowisz o dodatkach to co masz na mysli? jakies bransoletki kremowe czy naszyjnik? jutro oblece galerie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolet fioletowi nierówny
a jaki to fiolet na myśli ciemny fiolet przychodzi mi z 10 różnych jego odcieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolet fioletowi nierówny
lawendowy ametystowy fiołkowy wrzosowy purpurowy jagodowy który ciemny i czy bardziej żywy czy zgaszony ,nie do wszystkich ciemnych fioletów pistacja podejdzie albo srebrny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka146
załóż jasno wrzosowe, lawendowe, bądź delikatnie różowe dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ja to mogę kupić,,
dov fioletowej tylko czarne. Albo czerwone, ewentualnie odcienie fioletowego/niebieskeigo itp. Zależy jeszce jaki to fiolet. NA PEWNO NIE KREMOWE, BRĄZOWE ITP takie odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Husky84
przypomnialo mi sie, mam turkusowy komplet naszyjnik (b.delikatn(y+bransoletka+kolczyki. moze do tego pasek w takim kolorze i bedzie dobrze? jak Wam sie dziewczyny widzi polączenie czerni i turkusu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×